Pijana 36-letnia gołdapianka kierująca samochodem osobowym, została zatrzymana przez oleckich policjantów po zgłoszeniu od innego kierowcy.

5 lutego około godziny 17:30 oficer dyżurny oleckiej policji został powiadomiony przez jadącego drogą krajową nr 65 o kobiecie za kierownicą hondy, która jedzie tzw. wężykiem i najprawdopodobniej jest pijana.

Na wskazany odcinek drogi krajowej 65 w Sedrankach natychmiast został wysłany patrol ruchu drogowego. Funkcjonariusze chwilę później zatrzymali 36-letnią kobietę. Badanie stanu trzeźwości potwierdziły przypuszczenia zgłaszającego. Mieszkanka Gołdapi była pijana, w wydychanym powietrzu miała ponad 2 promile alkoholu. Teraz 36-latnia odpowie za swoje postępowanie przed sądem.

To już kolejny raz, gdy obywatele wykazują się postawą godną naśladowania. Oleccy policjanci apelują, aby każdy reagował na niebezpieczne zachowania innych uczestników ruchu drogowego. Każdy, nawet anonimowo, może powiadomić policję. Funkcjonariusze sprawdzą każdy taki sygnał.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.