Gdańscy policjanci prowadzą poszukiwania Bartłomieja Sołohuba, którego zaginięcie zgłoszono w miniony wtorek. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że zaginiony może przebywać na terenie województwa warmińsko-mazurskiego lub podlaskiego.

Bartłomiej Sołohub ma 183 centymetry wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma niebieskie oczy, krótkie włosy. Ma tatuaże na plecach, brzuchu, całej prawej ręce oraz tatuaż z motywem wilka na łydce. Gdy ostatni raz był widziany, miał na sobie ubrania wierzchnie ciemnego koloru, szarą bluzę z kapturem, czarną czapkę z daszkiem. Może poruszać się rowerem marki Rockrider z zamocowanymi sakwami.

Wszystkie osoby, które mają informację na temat miejsca pobytu mężczyzny, proszone są o kontakt z policjantami z komisariatu policji w Gdańsku przy ul. Platynowej 6F. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer 47-741-67-22, alarmowy 112 lub pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Komendant Miejska Policji w Gdańsku

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.