Podatnicy złożyli już w całym kraju ponad 2 miliony deklaracji przygotowanych dla nich przez Krajową Administrację Skarbową w usłudze Twój e-PIT. W Urzędzie Skarbowym w Olecku jest takich zeznań już ponad trzy tysiące.

Jak informuje naczelnik Urzędu Skarbowego w Olecku, pierwsze zwroty podatku z tych zeznań trafiły już na konta podatników z powiatów oleckiego i gołdapskiego.

Dzięki usłudze Twój e-PIT podatnicy łatwo rozliczą PIT i szybko otrzymają zwrot podatku. Zachęcamy do korzystania z usługi w e-Urzędzie Skarbowym, gdzie można w najprostszy sposób rozliczyć się z podatku. Docenia to coraz więcej podatników. Rozliczenie PIT w formie elektronicznej niesie za sobą szereg korzyści. Zwrot podatku otrzymamy maksymalnie w ciągu 45 dni od złożenia deklaracji. Dzięki automatyzacji zwroty podatku z większości zeznań PIT-37 złożonych w usłudze Twój e-PIT trafiają na konto znacznie szybciej, nawet do 10 dni.

Twój e-PIT działa przez całą dobę i można z niego korzystać na dowolnym urządzeniu podłączonym do internetu. Dostęp do usługi możliwy jest wyłącznie w e-Urzędzie Skarbowym na stronie podatki.gov.pl.

Do e-Urzędu Skarbowego można zalogować się Profilem Zaufanym, e-Dowodem, poprzez bankowość elektroniczną lub aplikację mObywatel. Dodatkowo do samej usługi można zalogować się także danymi podatkowymi.

Urząd Skarbowy w Olecku

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.