GMINA SUWAŁKI. 27 kwietnia kpr. SG Wojciech Kisielewski po zakończonym szkoleniu udał się do macierzystej Placówki Straży Granicznej w Gołdapi. W pierwszym dniu służby zapoznał się z zadaniami SG, zdeponował broń i ruszył do domu. W rejonie skrzyżowania nieopodal Taciewa (gmina Suwałki) zauważył wyjeżdżające auto z drogi podporządkowanej. Funkcjonariusz jadąc przed kierowcą audi widział, że porusza on się całą szerokością jezdni. Po około 700 metrach zjechał na drogę polną. Funkcjonariusz SG zawrócił i ruszył za nim. Kierowca w obawie przed konsekwencjami porzucił auto i zaczął uciekać w stronę ogródków działkowych. Kpr. SG Wojciech Kisielewski ruszył za uciekinierem i chwilę później zatrzymał go. Jak się okazało, pijanym kierowcą audi był mieszkaniec powiatu suwalskiego. Badanie alkomatem wykazało, że 54-latek miał prawie 2 promile.

Funkcjonariusz SG przekazał pijanego uczestnika ruchu suwalskim policjantom, którzy prowadzą dalsze czynności w sprawie.

(WMOSG)


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading