KĘTRZYN. Komendant Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej podziękował funkcjonariuszom, którzy reprezentowali oddział w 10 dyscyplinach sportowych SG, wpisanych do kalendarza imprez sportowych w 2019 roku. WMOSG w klasyfikacji końcowej imprez sportowych SG po zaciętej walce stanął na drugim stopniu podium.

19 grudnia w trakcie spotkania ze sportowcami płk SG Robert Inglot wręczył zwycięzcom listy gratulacyjne. Komendant podziękował wszystkim zawodnikom, którzy na co dzień ochraniają granicę polsko-rosyjską i dokonują odpraw granicznych, za poświęcony czas i włożony trud podczas sportowych zmagań. Na zakończenie przedsięwzięcia płk SG Robert Inglot podziękował również plut. SG Piotrowi Zalewskiemu - funkcjonariuszowi sekcji szkolenia wydziału kadr i szkolenia, który odpowiedzialny jest za przygotowanie reprezentacji do poszczególnych zawodów. Funkcjonariuszy biorących udział w zawodach sportowych wspierały związki zawodowe SG. (WMOSG)

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading