POWIAT SUWALSKI. 29 lipca w powiecie suwalskim patrol Straży Granicznej zatrzymał do kontroli drogowej volkswagena. Autem podróżowali obywatele Rosji narodowości azerskiej. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Gołdapi ujawnili w specjalnie skonstruowanej skrytce znajdującej się w zbiorniku paliwa 31800 sztuk nielegalnych papierosów o wartości 22 tys. zł. W trakcie przeszukania, z pojazdu wysiadł 60-letni pasażer i próbował wręczyć funkcjonariuszom 800 euro w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. Funkcjonariusze pieniędzy nie przyjęli, a o próbie korupcji powiadomili swoich przełożonych.

Pojazd został zatrzymany. 50-letni kierowca i o 10 lat starszy kolega odpowiedzą za przemyt papierosów. Natomiast Rosjanin, który próbował wręczyć korzyść majątkową, usłyszał zarzuty z art. 229 § 1 i 3 kodeksu karnego. (WMOSG)

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading