OLECKO. Naczelnik Urzędu Skarbowego w Olecku zaprasza do odbycia płatnych praktyk absolwenckich.

1. Organizator praktyk: Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie

2. Podstaw prawna: Praktyki odbywać się będą na podstawie ustawy z dnia 17 lipca 2009 r. o praktykach absolwenckich (Dz. U. z 2018 r. poz. 1244).

3. Kryteria naboru: Oferta skierowana jest w szczególności do absolwentów szkół wyższych o profilu: ekonomicznym, prawniczym lub administracyjnym oraz absolwentów szkół średnich o profilu ekonomicznym lub ogólnokształcącym, którzy w dniu rozpoczęcia praktyki nie ukończyli 30 roku życia.

4. Zasady naboru: Zgłoszenia na praktyki absolwenckie przyjmowane są wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej – poprzez przesłanie skanu wypełnionego i podpisanego formularza aplikacyjnego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (formularz dostępny na stronie Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie w zakładce „Komunikaty”: http://www.warminsko-mazurskie.kas.gov.pl/izba-administracji-skarbowej-w-olsztynie/wiadomosci/komunikaty. Do formularza należy dołączyć zeskanowany dokument potwierdzający ukończenie szkoły. W rekrutacji będą brane pod uwagę oferty zawierające komplet dokumentów.

5. Termin: Rekrutacja prowadzona jest od 2 stycznia 2019 r.

6. Miejsce: Urząd Skarbowy w Olecku, ul. Wojska Polskiego 7, 19-400 Olecko oraz Punkt Obsługi Podatnika w Gołdapi, ul. Konstytucji 3 Maja 3, 19-500 Gołdap, tel: 87 629-42-23, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

7. Informacje dodatkowe:
1) okres odbywania praktyki: maksymalnie 3 miesiące.
2) praktykant obowiązany jest ubezpieczyć się indywidualnie od następstw nieszczęśliwych wypadków na okres odbywania praktyki absolwenckiej.
3) umowy o praktykę zawierane będą w miarę wolnych miejsc.
4) kandydat zakwalifikowany na praktykę, zostanie powiadomiony telefonicznie.

Praktyki będą odbywały się odpłatnie. W związku z ograniczoną liczbą miejsc o zakwalifikowaniu kandydata na praktykę decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Dodatkowe informacje można uzyskać na stronie internetowej Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie: http://www.warminsko-mazurskie.kas.gov.pl/izba-administracji-skarbowej-w-olsztynie/wiadomosci/komunikaty.

 

 
Wyszukiwarka

Loading