Loading


GOŁDAP. W dniach od 5 do 7 czerwca w 15 Gołdapskim Pułku Przeciwlotniczym już po raz drugi zorganizowany został obóz proobronny, w którym uczestniczyli uczniowie kształcący się w zawodzie technik logistyk ze specjalnością wojskową, zarazem strzelcy z jednostki strzeleckiej 1029 w Olecku. Młodzież realizowała zagadnienia z wielu dziedzin (samoobrona, ćwiczenia przeciwpożarowe, maskowanie, taktyka, biegi na orientację, SERE, szkolenie inżyniersko-saperskie). Poczuliśmy smak koszarowego życia dzięki zawartemu porozumieniu pomiędzy gołdapskim pułkiem a ZSLIZ w Olecku. Serdecznie dziękujemy za ogromną życzliwość w spełnianiu marzeń „mundurowych” dowódcy płk. Sławomirowi Kojło oraz mjr. Grzegorzowi Łapińskiemu. Opiekę nad grupą sprawowała nauczycielka przedmiotu edukacja wojskowa, dowódca JS st.sierż. ZS Eliza Mrzilek-Święcka wraz z kadrą nauczycielską z ZSLIZ.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!