Loading


WARMIA I MAZURY. Od 4 czerwca do wczoraj funkcjonariusze Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej odprawili na wjazd do Rosji ponad 6000 kibiców. Największy ruch odnotowano na drogowym przejściu granicznym w Grzechotkach. W dniu meczowym w Kaliningradzie, tj. 16 czerwca ruch przedstawiał się za poprzednią dobę następująco: drogowe przejście graniczne w Grzechotkach: wjazd do Federacji Rosyjskiej - 2367 kibiców, dpg Gronowo - 695, dpg Bezledy - 338 i dpg Gołdap - 30 kibiców. Natomiast dzisiaj od godziny 00 do 8.00 do Polski wjechało prawie 1500 kibiców. Największą grupę stanowili obywatele Chorwacji, Polski następnie Niemiec, Szwecji, Austrii, W. Brytanii, Malty, Argentyny, Meksyku, Australii, Finlandii, Nigerii, Wenezueli, USA, Kanady, Danii, Kolumbii, Serbii, Chin itd. Straż Graniczna odprawiła na wyjazd z Polski 1515 pojazdów osobowych z kibicami, 39 autokarów (zorganizowane wycieczki kibiców) oraz 22 autobusy rejsowe, którymi podróżowali również kibice. Ponadto jechali motocyklami, a nawet rowerami. Nadmieniam, że zarówno na wyjazd z Polski , jak i na kierunku przyjazdowym do RP odprawa podróżnych odbywa się na bieżąco.

kpt. SG Mirosława Aleksandrowicz
rzecznik prasowy - koordynator WMOSG

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!