Loading


KĘTRZYN. Komendant Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej podziękował funkcjonariuszom, w tym z powiatu gołdapskiego, którzy reprezentowali oddział w 9 dyscyplinach sportowych SG, wpisanych do kalendarza imprez sportowych w 2017 roku. WMOSG w klasyfikacji końcowej imprez sportowych Straży Granicznej, po zaciętej walce stanął na drugim stopniu podium.

16 marca w trakcie spotkania ze sportowcami, płk SG Robert Inglot wręczył zwycięzcom listy gratulacyjne. Komendant podziękował wszystkim zawodnikom, którzy stanęli do walki w następujących konkurencjach: narciarstwie biegowym, kolarstwie górskim, strzelaniu, biegu przełajowym na dystansie 15km, piłce siatkowej plażowej, w zawodach „Najlepsi w Straży Granicznej”, piłce nożnej, koszykówce oraz piłce siatkowej. Na zakończenie spotkania płk SG Robert Inglot wręczył pamiątkowy grawerton chor. szt. SG Ireneuszowi Ślusarczykowi -funkcjonariuszowi sekcji szkolenia wydziału kadr i szkolenia, który odpowiedzialny jest za przygotowanie reprezentacji do poszczególnych zawodów.

Funkcjonariuszy biorących udział w sportowych zmaganiach wspierały związki zawodowe Straży Granicznej. (WMOSG)

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!