Loading
 
 
 
 


OSTRÓDA. W Ostródzie odbyła się uroczystość z okazji Samorządowego Dnia Sołtysa. Z tej okazji stu przedstawicieli lokalnych społeczności, na 100 rocznicę odzyskania niepodległości, odebrało z rąk marszałka Gustawa Brzezina wyróżnienia i podziękowania za codzienną pracę.

Wyróżnieni sołtysi:
Anetta Szumlańska - sołectwo Miczuły
Anna Stypułkowska - sołectwo Linowo
Marian Milewski - sołectwo Jany
Danuta Ceglarska - sołectwo Krelikiejmy
Andrzej Turek - sołectwo Łęgajny
Jerzy Brzózka- sołectwo Kowalewo
Monika Wieczorek - sołectwo Droszewo
Kazimierz Kozikowski- sołectwo Fitowo
Teresa Pych - sołectwo Ostrowin
Roman Piękos - sołectwo Ząbrowo
Barbara Gudrian-Siedlanowska- sołectwo Księżno
Zofia Jaszczanin - sołectwo Gronowo
Krystyna Wojtczuk - sołectwo Budzewo
Dariusz Grosz - sołectwo Marwałd
Krystyna Łowczyk - sołectwo Nowa Wieś Mała
Bogumiła Brewka - sołectwo Bukwałd
Krystyna Wasiak - sołectwo Burkat
Bogumiła Tabaka - sołectwo Linowo
Elżbieta Łojek - sołectwo Władysławowo
Marian Wasiak - sołectwo Grzechotki
Dominik Serafin -sołectwo Smykówko
Anna Janicka - sołectwo Bogdany
Andrzej Królikowski - sołectwo Łupstych
Mirosław Antoniak - sołectwo Bystry
Ryszard Łapka - sołectwo Podągi
Renata Burdziak - sołectwo Piasek
Henryk Kliniewski - sołectwo Świniarc
Krystyna Salabura - sołectwo Fiszewo
Adam Królikowski - sołectwo Szczepankowo
Daniela Wysocka - sołectwo Kałduny
Elżbieta Stenkel - sołectwo Wierzbowo
Krzysztof Szypulski - sołectwo Borowe
Elżbieta Ciesielska - sołectwo Janowo
Stanisław Kaczmarczyk - sołectwo Rekownica
Jolanta Górecka - sołectwo Potryty
Janina Tyburska - sołectwo Godki
Andrzej Hołubowski - sołectwo Klejnowo
Henryk Cybulski - sołectwo Wielka Tymawa
Jan Ilnicki - sołectwo Lubajny
Bożena Ciborska - sołectwo Biedaszki
Lidia Wijata - sołectwo Butowo
Jadwiga Łukiańczyk - sołectwo Żegoty
Alicja Grzywaczyk - sołectwo Kolno
Eugeniusz Kowaluk - sołectwo Gudniki
Zbigniew Maciejewski - sołectwo Stożne
Barbara Krauze - sołectwo Turówko
Aleksandra Giza - sołectwo Boćwinka
Zbigniew Burzacki - sołectwo Brzozie Lubawskie
Katarzyna Paradowska - sołectwo Nowy Dwór
Agnieszka Korosteńska - sołectwo Stryjkowo
Benedykt Czarnecki - sołectwo Omule
Sebastian Maciejewski - sołectwo Bieniewo
Antoni Chodup - sołectwo Tabórz
Lucyna Łukawska - sołectwo Kraplewo
Stanisław Uselis - sołectwo Jarnołtowo
Jan Józefowicz - słectwo Zwierzno
Ireneusz Naradzynkowski - sołectwo Ogrodniki
Urszula Sowa - sołectwo Nowe Mieczysławy
Anna Kowal - sołectwo Jagodne Wielkie
Waleria Pękala - sołectwo Liwa
Maria Kamecka - sołectwo Karszewo
Anna Erber - sołectwo Królewo
Wioletta Żbikowska - sołectwo Grzegórzki
Ryszard Pruchniewski - sołectwo Lekarty
Teresa Michniewicz - sołectwo Kijewo
Halina Żydecka - sołectwo Mierki
Adam Pietrzak - sołectwo Dziubiele
Jerzy Skolmowski - sołectwo Gierłoż
Józef Giers - sołectwo Majki
Herbert Kujawa - sołectwo Siedliska
Anna Gołaś - sołectwo Cierzpięty
Krzysztof Kisiel - sołectwo Kierpajny Wielkie
Lucyna Wioletta Kozioł - sołectwo Kwik
Marek Nowakowski - sołectwo Turza Mała
Stanisław Borysiewicz - sołectwo Harsz
Feliks Urwan - sołectwo Zawady Tworki
Agnieszka Kincel - sołectwo Purda
Stanisław Blajda - sołectwo Naprom
Andrzej Szluma - sołectwo Pieckowo
Halina Zyśk - sołectwo Wilamowo
Dariusz Vogel - sołectwo Wejsuny
Edmund Gajek - sołectwo Żabiny
Sławomir Sadliński - sołectwo Krupin-Kiersity
Marcin Stackiewicz - sołectwo Canki
Dagmar Zajko - sołectwo Choszczewo
Gertruda Warno - sołectwo Silec
Justyna Bugieda - sołectwo Gorłówko
Regina Szpindler - sołectwo Bronowo
Zygmunt Rząp - sołectwo Olszyny
Stanisław Fejfer - sołectwo Gryzy
Karolina Ślubowska - sołectwo Jerutki
Beata Ciołek - sołectwo Pogrodzie
Alicja Rymszewicz - sołectwo Trygort
Teresa Gomułkiewicz - sołectwo Wyżegi
Katarzyna Bokunewicz - sołectwo Kleszczewo
Jan Augustyńczyk - sołectwo Wilczęta
Irena Gajda - sołectwo Szczepanki
Ludwik Falkowski - sołectwo Lipinki
Roman Rapkowski - sołectwo Kosewo

Urząd Marszałkowski w Olsztynie