Loading


Wkrótce będzie się można zgłaszać do konkursu związanego z bezpieczeństwem Warmii i Mazur oraz na inwestycje w infrastrukturę uzdrowiskową. Decyzję o naborze wniosków podjął zarząd województwa.

- Celem pierwszego konkursu jest przede wszystkim wsparcie bezpieczeństwa powodziowego i przeciwdziałania suszy – mówi marszałek Gustaw Brzezin. – Do podziału jest 30 mln zł, a o fundusze mogą się starać samorządy, organizacje pozarządowe, przedsiębiorstwa, także Lasy Państwowe.

Termin składania wniosków potrwa od 26 lutego do 26 marca.

W drugim konkursie do podziału jest 1,5 mln zł. O wsparcie mogą się starać samorządy i ich jednostki na budowę i rozbudowę infrastruktury uzdrowiskowej i tworzenie urządzeń lecznictwa uzdrowiskowego. Nabór na te działania potrwa od 27 lutego do 28 marca.

Szczegóły konkursów na stronie: www.rpo.warmia.mazury.pl.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!