Loading


WARMIA I MAZURY. Najniższa emerytura wypłacana z olsztyńskiego oddziału ZUS to kwota 17 groszy. Otrzymuje ją kobieta bezdomna. Nie ma naliczonego kapitału początkowego. Staż składkowy tej pani to zaledwie 12 dni. Świadczenie zostało ustalone na podstawie zwaloryzowanych składek. Ze zgromadzonych dokumentów wynika, iż nie posiada wykształcenia.

Najwyższa emerytura wypłacana z olsztyńskiego oddziału ZUS to kwota 9865,61zł. Świadczenie zostało ustalone na podstawie wysokiego kapitału początkowego i wysokich składek zgromadzonych na koncie mężczyzny. Jego staż składkowy wynosi prawie 49 lat, natomiast staż nieskładkowy to niecałe 6 lat. W trakcie swojej kariery zawodowej pan pełnił funkcję prezesa.

Najniższa emerytura wypłacana z oddziału ZUS w Elblągu to 2,90zł. Otrzymuje ją kobieta urodzona w 1956r. Okres składkowy tej pani to 2 miesiące i 8 dni z tytułu umowy zlecenia zawartej w 2007r. Niestety ZUS nie posiada danych odnośnie wykształcenia. Pani nie ma zgromadzonego kapitału początkowego ponieważ nie była w stanie dostarczyć dokumentów potwierdzających zatrudnienie do 31 grudnia 1998r.

Najwyższa emerytura wypłacana z ZUS w Elblągu to kwota 9221,70zł. Otrzymuje ją pan urodzony w 1946r. Jego okres składkowy wynosi ponad 51 lat, natomiast okres nieskładkowy to tylko niecałe 6 miesięcy. Posiada wykształcenie wyższe, inżynierskie. Zatrudniony był w przemyśle stoczniowym.

Anna Ilukiewicz
regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa warmińsko-mazurskiego

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!