Loading


OLSZTYN. 31 sierpnia marszałek Gustaw Brzezin podpisze z członkami zarządu Stowarzyszenia Turystycznego Śniardwy - Nowe Guty umowę na dofinansowanie ze środków unijnych projektu „Budowa przystani bezpieczeństwa - schroniska dla małych jednostek turystycznych oraz miejsca postoju jednostek ratunkowych Mazurskiej Służby Ratowniczej na jeziorze Śniardwy”.

Przedmiotem projektu jest budowa w Nowych Gutach ogólnodostępnej, bezpiecznej przystani dla małych jednostek turystycznych oraz miejsca postoju dla jednostek ratowniczych Mazurskiej Służby Ratowniczej wraz z niezbędną infrastrukturą. Przedsięwzięcie realizowane będzie na części Śniardw położonej w okolicy miejscowości Zdory w gminie Pisz i w miejscowości Nowe Guty w gminie Orzysz. Infrastruktura jest przewidziana na 40 jednostek pływających, trzy jednostki służb ratowniczych oraz obsługę załóg.

Całkowita wartość projektu to 13,2 mln zł, dofinansowanie wyniesie 10,8 mln zł.

Urząd Marszałkowski w Olsztynie

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!