Loading


GMINA KOWALE OL. Wczoraj w Danielach (gm. Kowale Oleckie) policjanci zatrzymali kierowcę skody, który przekroczył dozwoloną prędkość o 60km/h. W tej samej miejscowości zatrzymany został też kierowca mazdy - jechał 119km/h.

W Lakielach (gm. Kowale Oleckie) został zatrzymany mieszkaniec Gołdapi. Piotr R. jadąc kia przez teren zabudowany miał na liczniku auta 104km/h.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami wszyscy trzej kierujący stracił prawo jazdy na 3 miesiące.

Ponadto w Lakielach policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego motorowerem. Badanie alkomatem w organizmie Krzysztofa S. wykazało ponad 2 promile alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali 37-latkowi prawo jazdy.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie