Loading


KĘTRZYN. W asyście pocztu sztandarowego 9 nowych funkcjonariuszy wypowiedziało słowa przysięgi. Ślubowanie przyjął komendant WMOSG płk SG Tomasz Semeniuk.

Komendant pogratulował ślubującym wstąpienia w szeregi SG. Podkreślił, że ślubowanie to przede wszystkim wydarzenie będące wyrazem patriotyzmu oraz zobowiązania wobec ojczyzny. Zaznaczył, że każdy funkcjonariusz powinien strzec dobrego imienia służby, honoru i godności. Już za kilka dni funkcjonariusze, którzy dzisiaj ślubowali, rozpoczną kilkumiesięczne szkolenie, po którym zostaną skierowani do pełnienia służby w placówkach Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej.

Ponadto w trakcie uroczystości komendant oddziału za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych nadał emblemat pamiątkowy Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej 2 pracownikom i 10 funkcjonariuszom SG. (WMOSG)

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie