Loading


OLECKO. Wczoraj po godzinie 16.00 do oleckiej komendy zgłosiła się mieszkanka gminy Kowale Oleckie. Kobieta poinformowała, że na jednej z ulic Olecka znalazła portfel, w którym znajdowało się kilka tysięcy złotych. Pani Krystyna znalezisko przekazała funkcjonariuszom.

Zachowanie kobiety niewątpliwie zasługuje na dużą aprobatę i jest godne naśladowania. Dzięki jej właściwej postawie odnalezione pieniądze będą mogły wrócić do właściciela.

W związku ze znaleziskiem oleccy policjanci poszukują właściciela zagubionych pieniędzy. Osoba, która utraciła portfel z gotówką proszona jest o kontakt osobisty z Komendą Powiatową Policji w Olecku lub telefoniczny pod nr. 87-520-72-00 lub 87-520-72-40.

KPP Olecko

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie