GOŁDAP. Od dziś obowiązuje nowa organizacji ruchu na skrzyżowaniach ulic Kościuszki z Partyzantów i Kościuszki z Chopina. Na obu skrzyżowaniach obowiązuja nowe pierwszeństwa przejazdu.

Na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Partyzantów drogę z pierwszeństwem przejazdu wyznaczono w ciągu ulic Kościuszki – Partyzantów, natomiast odcinek ulicy Partyzantów od jednostki wojskowej będzie drogą podporządkowaną.

Na skrzyżowaniu Kościuszki i Chopina w Gołdapi drogę z pierwszeństwem przejazdu wyznaczono w ciągu ulicy Chopina, natomiast ulica Kościuszki będzie drogą podporządkowaną.

W obu przypadkach na drogach podporządkowanych będą stały znaki STOP, które obligują kierowców do bezwzględnego zatrzymania pojazdu przed wjazdem na skrzyżowanie.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka