GOŁDAP. Od dziś obowiązuje nowa organizacji ruchu na skrzyżowaniach ulic Kościuszki z Partyzantów i Kościuszki z Chopina. Na obu skrzyżowaniach obowiązuja nowe pierwszeństwa przejazdu.

Na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Partyzantów drogę z pierwszeństwem przejazdu wyznaczono w ciągu ulic Kościuszki – Partyzantów, natomiast odcinek ulicy Partyzantów od jednostki wojskowej będzie drogą podporządkowaną.

Na skrzyżowaniu Kościuszki i Chopina w Gołdapi drogę z pierwszeństwem przejazdu wyznaczono w ciągu ulicy Chopina, natomiast ulica Kościuszki będzie drogą podporządkowaną.

W obu przypadkach na drogach podporządkowanych będą stały znaki STOP, które obligują kierowców do bezwzględnego zatrzymania pojazdu przed wjazdem na skrzyżowanie.

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka