GOŁDAP. Niewykluczone, że listopadowe posiedzenie rady powiatu będzie mogło już się odbyć w pełnym, 15-osobowym składzie. Do tego grona powinien wkrótce dołączyć Piotr Wasilewski.

Po rezygnacji Mariana Podziewskiego to właśnie on jest uprawnionym do objęcia mandatu radnego powiatowego. Piotr Wasilewski otrzymał już informację w tej sprawie z Krajowego Biura Wyborczego. Co prawda prawo przewiduje możliwość odmowy przyjęcia funkcji radnego, ale nie zamierza on z niej korzystać. W wyborach samorządowych w 2018 roku startował z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Nasza Gołdap. Zdobył 176 głosów.

Piotr Wasilewski ma 28 lat. Obecnie pracuje w organizacji pozarządowej - jest prezesem Fundacji Rozwoju Regionu Gołdap. W przeszłości był już radnym rady miejskiej w Gołdapi.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka