Magdalena Delegacz i Rafał Żukowski zwyciężyli w jubileuszowym, XV Konkursie Krzyku. Oboje są mieszkańcami naszego miasta. Mężczyzna wykrzyczał 137,9dB, kobieta 137,8dB. Konkurs odbył się dziś w Kompleksie Wypoczynkowym „Leśny Zakątek".

 

 

Do rywalizacji stanęło 87 mężczyzn i 82 kobiety. Najstarszy uczestnik, Antoni Dzieszuta, miał 82 lata. Najmłodsze startujące dzieci liczyły zaledwie po 2-3 latka. Tegoroczny konkurs stał na bardzo wysokim poziomie, padały rekordowe wyniki. Oto pierwsze piątki w obu kategoriach:

mężczyźni:

 1. Rafał Żukowski, Gołdap, 137.9dB
 2. Krzysztof Graużul, Gołdap, 137,7dB
 3. Mariusz Kuklewicz, Gołdap, 137,2dB
 4. Rajmund Przestrzelski, Gołdap, 137,0dB
  Marcin Kosak, Ełk, 137,0dB

kobiety:

 1. Magdalena Delegacz, Gołdap, 137,8dB
 2. Paula Sakowicz, Warszawa, 136,9dB
 3. Irena Górniak, Banie Mazurskie, 136,2dB
 4. Danuta Pietrakowska, Gdańsk, 135,9dB
 5. Magdalena Maskiewicz, Jabłonna, 135,5dB

Wymienione wyżej osoby otrzymały na swoje osiągnięcia nagrody rzeczowe. Podczas imprezy odbyła się loteria. Każdy los, kosztujący 5zł, był pełny. Można było wygrać m.in. szklanki, zabawki, plecaki i grilla. Wśród publiczności rozdanych zostało też 150 ponumerowanych losów. Na zakończenie imprezy odbyło się losowanie kilkudziesięciu numerków, właścicielom których rozdano kolejne nagrody. Licytowana była również piłka nożna z podpisami.

Jak poinformował zebranych Andrzej Sokołowski, prezes Gołdapskiej Rady Sportu, jest pomysł, aby w przyszłym roku zaprosić do udziału w gołdapskim konkursie zwycięzców podobnego, odbywającego się w Japonii. Nagrodą dla najlepszych w Gołdapi byłby zaś wyjazd na konkurs krzyku w Japonii.


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka