Loading
 
 


Magdalena Delegacz i Rafał Żukowski zwyciężyli w jubileuszowym, XV Konkursie Krzyku. Oboje są mieszkańcami naszego miasta. Mężczyzna wykrzyczał 137,9dB, kobieta 137,8dB. Konkurs odbył się dziś w Kompleksie Wypoczynkowym „Leśny Zakątek".

 

 

Do rywalizacji stanęło 87 mężczyzn i 82 kobiety. Najstarszy uczestnik, Antoni Dzieszuta, miał 82 lata. Najmłodsze startujące dzieci liczyły zaledwie po 2-3 latka. Tegoroczny konkurs stał na bardzo wysokim poziomie, padały rekordowe wyniki. Oto pierwsze piątki w obu kategoriach:

mężczyźni:

 1. Rafał Żukowski, Gołdap, 137.9dB
 2. Krzysztof Graużul, Gołdap, 137,7dB
 3. Mariusz Kuklewicz, Gołdap, 137,2dB
 4. Rajmund Przestrzelski, Gołdap, 137,0dB
  Marcin Kosak, Ełk, 137,0dB

kobiety:

 1. Magdalena Delegacz, Gołdap, 137,8dB
 2. Paula Sakowicz, Warszawa, 136,9dB
 3. Irena Górniak, Banie Mazurskie, 136,2dB
 4. Danuta Pietrakowska, Gdańsk, 135,9dB
 5. Magdalena Maskiewicz, Jabłonna, 135,5dB

Wymienione wyżej osoby otrzymały na swoje osiągnięcia nagrody rzeczowe. Podczas imprezy odbyła się loteria. Każdy los, kosztujący 5zł, był pełny. Można było wygrać m.in. szklanki, zabawki, plecaki i grilla. Wśród publiczności rozdanych zostało też 150 ponumerowanych losów. Na zakończenie imprezy odbyło się losowanie kilkudziesięciu numerków, właścicielom których rozdano kolejne nagrody. Licytowana była również piłka nożna z podpisami.

Jak poinformował zebranych Andrzej Sokołowski, prezes Gołdapskiej Rady Sportu, jest pomysł, aby w przyszłym roku zaprosić do udziału w gołdapskim konkursie zwycięzców podobnego, odbywającego się w Japonii. Nagrodą dla najlepszych w Gołdapi byłby zaś wyjazd na konkurs krzyku w Japonii.

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
 • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
 • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
 • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
 • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
 • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
 • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
 • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

kalendarz wydarzeń
Pn Wt Śr Cz Pt So N
4
5
6
22
25
26
27
30
logowanie
Reklama
Ostatnie komentarze
 • Kibice przekraczają granicę

  ~goldapiak
  czy dostąpili zaszczytu odprawy przez KRÓLOWĄ przejścia ? nie byli by tacy uśmiechnięci, pozdrawiamy służby !

  Czytaj więcej...

   
 • Sąd uznał winę Andrzeja T.

  ~R7
  Oby więcej takich fochow Tego pana. Obrażać można się na każdego, najważniejsze by siebie nie obrażać, a to się nie udaje :)

  Czytaj więcej...

   
 • Sąd uznał winę Andrzeja T.

  ~R7
  Czyżby pan T. ma nowego kolegę S. z portalu org?;) Dziwne bo przecież to kumpel pana Młodego. ;) Ale przewrotny i nieobliczalny jest ten świat, jak Ten ...

  Czytaj więcej...

   
 • Sąd uznał winę Andrzeja T.

  ~Hex
  foch? A może ma do tego prawo, nie lubi, nie "podbija lajków" proste.

  Czytaj więcej...

   
 • Sąd uznał winę Andrzeja T.

  ~Rex
  No i widzicie co narobiliście!? Pan T. ma focha i zrobi nam na złość nie udzielając się na tym portalu...a to szkoda...uuuuuu!

  Czytaj więcej...