Loading
 
 


Dzisiaj o godz. 17.00 w Muzeum Ziemi Gołdapskiej im. Mieczysława M. Ratasiewicza otwarta została wystawa Janiny Osewskiej „Nowy Jork 2004 w tryptykach fotograficznych". Wernisaż jednocześnie rozpoczął tegoroczne „Dni Gołdapi".

Fotografkę w imieniu miasta przywitał dyrektor Biblioteki Publicznej Mirosław Słapik, wręczając jej kwiaty i drobny upominek. Wystawa przyciągnęła zwłaszcza wielbicieli ciekawej fotografii, którzy mogli zobaczyć cykl zdjęć z podróży artystki do Nowego Jorku. Przez piętnaście dni Janina Osewska wędrowała po Manhattanie, chodziła pieszo, zdarła buty. Jej prace nie przedstawiają obiektów z katalogów i albumów, ale życie miasta, ulice, budynki, odbicia w ich oknach oraz szczegóły zazwyczaj niezauważalne. Autorka wyznała, że po dziesiątej wystawie ma w planach sprzedać fotografie, a uzyskane fundusze przeznaczyć na cele charytatywne.

Wystawę można będzie oglądać przez miesiąc, do 19 sierpnia w II budynku muzeum (obok gimnazjum).

 

 


więcej zdjęć na www.facebook.com/PORTALGOLDAPINFO

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
 • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
 • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
 • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
 • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
 • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
 • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
 • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

z życia Gołdapi

kalendarz wydarzeń
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
8
9
11
14
20
23
25
26
30
logowanie
Reklama
Ostatnie komentarze
 • O prawie 100km/h za dużo

  ~Andrzej
  Kilka miesięcy temu jechałem ul A.Krajowej zgodnie z przepisami ,czyli 40 km/h w kierunku centrum.Nagle z wielką prędkością wyprzedziła mnie Skoda ...

  Czytaj więcej...

   
 • O prawie 100km/h za dużo

  ~kkk
  I miał im mówić" spokojnie ja umiem jeździć":) Dobrze, że prawko mu zabrali mundurowi

  Czytaj więcej...

   
 • O prawie 100km/h za dużo

  ~Marecki
  No to Ratos teraz sobie koniem co najwyzej pojezdzisz :D

  Czytaj więcej...

   
 • O prawie 100km/h za dużo

  ~Aneta
  Brak slow....moj maz byl naocznym swiadkiem(jak dziewczyny potrzebuja potwierdzenia ze uciekaly z miejsca wypadku..)Cale szczescie ze wyszedl z pracy 1 ...

  Czytaj więcej...

   
 • O prawie 100km/h za dużo

  ~xyz
  Próg zwalniający , rozsądek , to wszystko przyjdzie ale po jakiś tragicznym zdarzeniu.

  Czytaj więcej...