30 czerwca 2026 r. podczas sesji Rady Miejskiej w Gołdapi odbędzie się debata nad Raportem o stanie Gminy Gołdap za 2025 rok.

W debacie, oprócz radnych, mogą uczestniczyć również mieszkańcy Gminy Gołdap. Osoby zainteresowane zabraniem głosu powinny złożyć zgłoszenie poparte podpisami co najmniej 20 mieszkańców.

Termin składania zgłoszeń upływa 29 czerwca 2026 r. o godz. 15:00.

Sesja odbędzie się 30 czerwca 2026 r. o godz. 13:00 w sali konferencyjnej nr 1 Urzędu Miejskiego w Gołdapi.

Szczegóły dotyczące raportu, zasad udziału w debacie oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Gołdapi: https://bip.goldap.pl/aktualnosci/debata-nad-raportem-o-stanie-gminy-goldap-za-2025-rok.html

✍️ Urząd Miejski w Gołdapi