Trwają konsultacje społeczne Programu współpracy Gminy Gołdap z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2024.

Uwagi do projektu Programu współpracy przyjmowane są w formie pisemnej na formularzu konsultacyjnym, który należy dostarczyć w wersji elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem w temacie ,,NGO 2024” lub w wersji papierowej do Punktu Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego w Gołdapi w terminie do 27 października 2023 r. (liczy się data wpływu).

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Gołdapi: https://www.goldap.pl/pl/229/34149/zarzadzenie-nr-269-x-223-burmistrza-goldapi-z-dnia-9-pazdziernika-w-sprawie-uruchomienia-procesu-konsultacji-spolecznych-programu-wspolpracy-gminy-goldap-z-organizacjami-pozarzadowymi-oraz-podmiotami-o-ktorych-mowa-w-art-3-ust-3-ustawy-o-dzialalnosci-pozytku-publicznego-i-o-wolontariacie-na-rok-224-.html?

Urząd Miejski w Gołdapi