W lato weszliśmy z wielkimi uśmiechami! Fantastyczne występy i mnóstwo atrakcji czekało na mieszkańców i gości w Uzdrowisku Gołdap. Słoneczną imprezę "Powitanie Wakacji" w centrum miasta uroczyście otworzyła Zastępca Burmistrza Joanna Magdalena łabanowska wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej w Gołdapi Wojciechem Hołdyńskim, Radną Rady Miejskiej Janiną Pietrewicz oraz Dyrektorem Domu Kultury w Gołdapi Haliną Wojtanis. Pogoda sprzyjała korzystaniu z rozrywek. Były występy artystyczne, dmuchańce i wiele atrakcji przygotowanych przez gołdapskie instytucje, służby mundurowe oraz firmy. Gościem specjalnym był Krzysztof KASA Kasowski, podróżujący po Mazurach.

Zabawa była doskonała, czego najlepszym dowodem były nie znikające, nawet na chwilę, uśmiechy z twarzy dzieci. Podczas wydarzenia prowadzona była zbiórka na leczenie i rehabilitację małej gołdapianki Igi Lelo.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do stworzenia tak cudownej atmosfery! Było wesoło, wakacyjnie, radośnie. I takiej beztroski Wam wszystkim życzymy. Tak trzymać!

Życzymy słonecznych wakacji!

Urząd Miejski w Gołdapi

 

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.