Zapraszamy wszystkich mieszkańców, grupy nieformalne, zakłady pracy, organizacje pozarządowe, instytucje i wszystkich chętnych do udziału w akcji "Łączą Nas Drzewa" 453 drzewa na 453 urodziny Gołdapi.

Zgłaszający się do akcji otrzyma sadzonki drzew, które będzie mógł posadzić w wybranym przez siebie miejscu (po uzgodnieniu z organizatorem). Na zgłoszenia czekamy do 21 kwietnia 2023 roku.
Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Gołdapi: https://www.goldap.pl/pl/229/33402/lacza-nas-drzewa-453-drzewa-na-453-urodziny-goldapi.html

Formularz należy dostarczyć w wersji papierowej lub elektronicznej do Punktu Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego w Gołdapi, Plac Zwycięstwa 14, 19-500 Gołdap, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje o akcji: Wydział Współpracy, Komunikacji Społecznej i Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miejskiego w Gołdapi - Urszula Glińska - tel. 87 615 60 63.

Akcja organizowana jest przez Urząd Miejski w Gołdapi i Nadleśnictwo Gołdap.

Urząd Miejski w Gołdapi

 

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.