Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców Gminy Gołdap, Burmistrz Gołdapi wprowadził w Urzędzie Miejskim w Gołdapi usługę „Mobilny Urzędnik”. Usługi skierowane są do mieszkańców Gminy Gołdap o szczególnych potrzebach i polegają na realizacji spraw urzędowych przez pracowników urzędu w miejscu zamieszkania/pobytu mieszkańca.

Jak skorzystać z usługi „Mobilnego Urzędnika”?

Należy dokonać zgłoszenia:

  • telefonicznie po numerem (87) 615 60 39, 690 966 670,
  • elektronicznie na adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
  • osobiście (przez osoby trzecie) w pokoju nr 4 urzędu.

Zgłoszenia są przyjmowane w godzinach pracy urzędu:

  • poniedziałek od 8:00 do 16:00,
  • wtorek – piątek od 7:15 do 15:15.

Zgłoszenie może być dokonane przez osobę zainteresowaną lub też za pośrednictwem osoby trzeciej (np. członka rodziny, opiekuna faktycznego, sąsiada).

Pracownik urzędu skontaktuje się z mieszkańcem, aby ustalić dogodny termin wizyty i sposób załatwienia sprawy. Urzędnik dostarczy bezpośrednio do domu wszystkie potrzebne druki wniosków, pomoże w ich wypełnieniu oraz przyjmie je i zarejestruje w urzędzie.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Gołdapi: https://www.goldap.pl/pl/229/32750/-mobilny-urzednik-w-gminie-goldap.html

Urząd Miejski w Gołdapi

 

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.