Burmistrz Gołdapi ogłasza konsultacje społeczne Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Gminy Gołdap na lata 2023-2026.

1. Przedmiot konsultacji: Gminny Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Gminy Gołdap na lata 2023 – 2026.

2. Zasięg konsultacji:
Ogólnogminny – dotyczący działań istotnych dla wszystkich Mieszkańców, instytucji, organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie działających na terenie Gminy Gołdap.

3. Czas rozpoczęcia i zakończenia konsultacji:
od 5 grudnia 2022 r do 9 grudnia 2022 r.

4. Forma konsultacji:
1) Konsultacje przeprowadza się w formie pisemnej na formularzu konsultacyjnym - poprzez składanie opinii lub uwag drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem w temacie „Gminny Program Profilaktyki 2023-2026” lub w wersji papierowej do Punktu Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego w Gołdapi, Plac Zwycięstwa 14, 19-500 Gołdap (liczy się data wpływu).
2) Formularz konsultacyjny można przekazać do dnia 9 grudnia 2022 r.

5. Komórka organizacyjna odpowiedzialna za przeprowadzenie konsultacji:
Wydział Oświaty i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Gołdapi.
Informacje pod numerem telefonu 87 615 60 34.

6. Sposób udostępnienia dokumentacji:
Gminny Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Gminy Gołdap na lata 2023 – 2026 oraz formularz konsultacyjny dostępny jest w wersji elektronicznej na stronie internetowej www.goldap.pl oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Gołdapi www.bip.goldap.pl

Bezpośredni link do konsultacji społecznych:
https://bip.goldap.pl/pl/1424/32855/zarzadzenie-nr-1732-xi-222-burmistrza-goldapi-z-dnia-3-listopada-222-r-w-sprawie-przeprowadzenia-konsultacji-spolecznych-projektu-gminnego-programu-profilaktyki-i-problemow-alkoholowych-oraz-przeciwdzialania-narkomanii-dla-gminy-goldap-.html

Urząd Miejski w Gołdapi

 

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.