W najbliższą sobotę (20.06) mieszkańcy będą mogli, w pełni nieodpłatnie, przeszkolić się w zakresie udzielania poszkodowanym pierwszej pomocy przedmedycznej.
Instruktażu w tej materii udzielą strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej w Surminach. Wydarzenie organizowane jest w ramach Akademii Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej.
✍️ Urząd Gminy w Baniach Mazurskich

Opublikowano na zlecenie Urzędu Gminy w Baniach Mazurskich. Redakcja GOLDAP.INFO nie ponosi odpowiedzialności za formę i treść powyższej informacji.
