Dziś na stadionie miejskim w Gołdapi odbyło się uroczyste zakończenie sezonu piłkarskiego drużyn dziecięcych.

W festynie przygotowanym przez Zarząd Rominty Gołdap oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gołdapi udział wziął Burmistrz Gołdapi Tomasz Rafał Luto oraz drużyny dziecięce i młodzieżowe. Wyróżnieni zawodnicy otrzymali z rąk Burmistrza Gołdapi puchary, a podziękowania i statuetki trenerzy: Dariusz Wojtyna, Michał Mościński, Kamil Wołos oraz Karol Dębski.

Gratulujemy udanego sezonu i życzymy dalszych sukcesów!

Urząd Miejski w GołdapiOpublikowano na zlecenie Urzędu Miejskiego w Gołdapi.
Redakcja GOLDAP.INFO nie ponosi odpowiedzialności za formę i treść powyższej informacji.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

 


z życia Gołdapi

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w Grabowie

Filia biblioteczna w Grabowie zorganizowała w dziś głośne czytanie dla uczniów klas 1 i 2 z miejscowej szkoły podstawowej. Tematem przewodnim była jesień w literaturze i w przyrodzie.

Więcej…

Śmieciobranie w Lesie Kumiecie

17 września odbyło się "śmieciobranie" - akcja w wykonaniu grupy Wolontariusze 18+ z Centrum Wolontariatu przy Stowarzyszeniu Partnerstwo Sztuk.

Więcej…

Cztery osoby chcą wejść do rady miejskiej

Agnieszka Stańczak, Mariusz Kowalczuk, Piotr Bartoszuk oraz Anna Staroszczuk-Luto to osoby, które będą ubiegać się o mandat radnego rady miejskiej w wyborach uzupełniających, które odbędą się w okręgu wyborczym nr 3.

Więcej…

Światowy Dzień Choroby Alzheimera

21 września obchodzony jest Światowy Dzień Choroby Alzheimera, na którą według szacunków cierpi nawet 21 milionów ludzi na świecie, w tym ponad 350 tysięcy w Polsce. Również w gołdapskim „Słonecznym Domu" są osoby dotknięte otępieniem w chorobie Alzheimera.

Więcej…

Spędź sobotni wieczór w bibliotece

Biblioteka Publiczna w Gołdapi zaprasza do udziału w „Nocy Bibliotek” w najbliższą sobotę o godzinie 18.00.

Więcej…

"Księgarnia spełnionych marzeń" w DKK

Biblioteka Publiczna w Gołdapi zaprasza wszystkie osoby zainteresowane do udziału w spotkaniu dyskusyjnego klubu książki, które odbędzie się 30 września.

Więcej…

Gmina Gołdap chce przystąpić do stowarzyszenia samorządów

Na wczorajszym posiedzeniu rada miejska w Gołdapi wyraziła wolę przystąpienia gminy Gołdap do Stowarzyszenia Warmińsko-Mazurskich Samorządów Pogranicza. Uchwała w tej sprawie została przyjęta jednogłośnie.

Więcej…

Seniorzy pożegnali lato

Koniec lata od wielu lat jest jedną okazji w trakcie roku do zorganizowania spotkania integracyjnego członków gołdapskiego koła Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Nie inaczej było i w roku bieżącym.

Więcej…

Wieczór z Magdaleną Kordel

23 września Biblioteka Publiczna w Gołdapi gościła Magdalenę Kordel - znaną i lubianą autorkę poczytnych powieści obyczajowych nazywanych „balsamem dla duszy czytelnika”.

Więcej…

Gołdapskie kluby nagrodzone

W Bibliotece Publicznej w Gołdapi istnieją dwa dyskusyjne kluby książki. Jeden działa w Gołdapi, drugi natomiast w filii w Grabowie. Każdy z klubów spotyka się raz w miesiącu i omawia jedną z wybranych książek.

Więcej…

Dorośli uczyli się zmieniać i udoskonalać relacje z dziećmi

W ramach kampanii profilaktyczno-edukacyjnej „Jestem obok Ciebie, zauważ mnie” odbyła się „Szkoła dla rodziców i wychowawców”. Warsztaty poprowadziła Ewa Jurkiewicz.

Więcej…

Przerwa w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą w Gołdapi informuje, że w związku z przebudową sieci wodociągowej w ul. 1 Maja, dziś w godzinach 8:00-11:00 będzie przerwa w dostawie wody, która obejmie osiedle pod lasem, ul. Gumbińską, Zatorową oraz Suwalską Specjalną Strefę Ekonomiczną Podstrefę Gołdap.

Więcej…

Dubeninki

Pomóżmy ukraińskim żołnierzom

Fundacja Puszczy Rominckiej prosi o wsparcie zbiórki pieniędzy na rzecz ukraińskich żołnierzy. Zbiórka prowadzona jest za pośrednictwem serwisu zrzutka.pl.

Więcej…

Puszcza na 5 zmysłów

Park Krajobrazowy Puszczy Rominckiej zaprasza uczniów klas 1-6 szkół podstawowych z terenu powiatu gołdapskiego do udziału w konkursie plastycznym pt. „Puszcza na 5 zmysłów”.

Więcej…

"Bobolanie" podsumowali realizację projektu

W ostatnim dniu sierpnia na polanie przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dubeninkach podsumowany został projekt pt. "Zamień używek branie na muzykowanie". Realizowała go grupa nieformalna "Bobolanie", działająca przy miejscowej parafii rzymskokatolickiej.

Więcej…

Za nami tegoroczne Święto Sękacza

Za nami tegoroczne Święto Sękacza w Żytkiejmach. Tegoroczną edycję wydarzenia zorganizowała gmina Dubeninki przy współpracy ze Stowarzyszeniem Żytkiejmska Struga.

Więcej…

Charytatywna zbiórka na rzecz Igi Lelo

Organizatorzy „Święta Sękacza” informują, że podczas dzisiejszego wydarzenia będzie prowadzona zbiórka charytatywna pieniędzy na rzecz Igi Lelo.

Więcej…

Dziś "Święto Sękacza" w Żytkiejmach

Dziś na placu przy ośrodku zdrowia w Żytkiejmach odbędzie się „Święto Sękacza”. Imprezę organizują wspólnie gmina Dubeninki i Stowarzyszenie Żytkiejmska Struga. Początek o godzinie 13:00.

Więcej…

Pieniądze dla OSP

Wójt Ryszard Zieliński oraz skarbnik gminy Hanna Biedrzycka podpisali w Olsztynie umowy, na podstawie których gmina Dubeninki otrzyma w sumie 23 tysiące zł. To pieniądze, które zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla jednostek OSP w Dubeninkach i Żytkiejmach.

Więcej…

W sobotę piknik rodzinny w Dubeninkach

Gminne Centrum Kultury w Dubeninkach zaprasza na piknik rodzinny, który odbędzie się 13 sierpnia przy remizie OSP w Dubeninkach.

Więcej…

"Święto Sękacza" - utrudnienia w ruchu na DW651

W związku z organizacją w Żytkiejmach „Święta Sękacza”, 15 sierpnia w godzinach 8:00-24:00 zamknięty będzie fragment drogi wojewódzkiej 651 w okolicy terenu imprezy. Dla ruchu kołowego wyznaczony został objazd ulicami: Warsztatową i M. Konopnickiej.

Więcej…

Wkrótce "Święto Sękacza" w Żytkiejmach

15 sierpnia na placu przy ośrodku zdrowia w Żytkiejmach odbędzie się „Święto Sękacza”. Imprezę organizują wspólnie gmina Dubeninki i Stowarzyszenie Żytkiejmska Struga.

Więcej…

sport

Wkrótce kolejna edycja Gołdap Fight Night

8 października w hali OSiR w Gołdapi odbędzie się na kolejna edycja gali Gołdap Fight Night Boxing Tournament.

Więcej…

Sprawdzian przed Crossem

W dniu, w którym przypadać będzie kolejna rocznica napaści sowieckiej na Polskę, w Lesie Kumiecie odbędą się pierwsze w roku szkolnym 2022/2023 zawody biegowe, będące jednocześnie I rzutem Gołdapskiej Ligi Biegów Przełajowych.

Więcej…

Turniej wygrali strażacy z Gołdapi

Ostatniego dnia sierpnia na boiskach piłkarskich Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi rozegrany został IV Turnieju Piłki Nożnej na Trawie o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP. Zawody wygrali i puchar zdobyli gołdapscy strażacy, którzy w finale pokonali kolegów z Iławy 4:0.

Więcej…

Nocne zawody biegowe

W minioną sobotę w strefie uzdrowiskowej odbyły się nocne zawody biegowe, zorganizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gołdapi. Wzięło w nich udział ponad 60 osób. Uczestnicy mieli do pokonania 5 lub 10 kilometrów.

Więcej…

Nietypowy trening

Upały, jakie były w wakacje, dały się we znaki również dzieciom z Akademii Piłkarskiej 2017 Gołdap. Dlatego w jedno po południe zamiast typowego treningu piłki nożnej, dzieci wraz z trenerem spędzili czas na aktywnym spacerze po centrum miasta.

Więcej…

VIII Letni Bieg Jaćwingów

W sobotę odbył się Gołdapi VIII Letni Bieg Jaćwingów na Wrotkach i Nartorolkach o Puchar Burmistrza Gołdapi.

Więcej…

Młodzi piłkarze na jubileuszu kętrzyńskiego klubu

Na zaproszenie klubu Granica Kętrzyn, w ostatni weekend dzieci z Akademii Piłkarskiej 2017 Gołdap wzięły udział w turnieju piłki nożnej dla dzieci z okazji 75-lecia kętrzyńskiego klubu.

Więcej…

Zapraszamy na siatkarski turniej

13 sierpnia na boiskach przy miejskiej plaży OSIR w Gołdapi odbędzie się Turniej Siatkówki Plażowej „XII Edycja Gołdap Cup”. Rozpoczęcie gier o 9:30.

Więcej…

Sparingi młodych piłkarzy

W ostatnim czasie dzieci uczęszczające na zajęcia piłki nożnej do Akademii Piłkarskiej 2017 Gołdap rozegrały 4 mecze sparingowe z drużynami przebywającymi w Gołdapi na obozach sportowych.

Więcej…

Akademia Piłkarska 2017 Gołdap na obozie

W dniach od 3 do 11 lipca dzieci z Akademii Piłkarskiej 2017 Gołdap przebywały na obozie sportowym w Wiśle.

Więcej…

z regionu, kraju i świata

Białorusin przewoził 14 Irańczyków

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Gołdapi zatrzymali do kontroli drogowej busa na litewskich numerach rejestracyjnych. W aucie podróżowało 14 nielegalnych migrantów.

Więcej…

14-latek za kierownicą ciągnika rolniczego

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Gołdapi zatrzymali ciągnik z przyczepa prowadzony przez 14-latka. Obok kierowcy siedział jego pijany ojciec.

Więcej…

Od jutra ważne zmiany dla kierowców

Jutro wejdą w życie kolejne zmiany w przepisach obowiązujących kierowców. Celem jest zwiększenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Więcej…

Ukrainiec przewoził Irańczyków

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Dubeninkach zatrzymali w gminie Wiżajny do kontroli drogowej audi A6. W samochodzie podróżowało 5 nielegalnych migrantów.

Więcej…

Litwinka wpadła z białoruskimi papierosami

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Gołdapi zatrzymali do kontroli drogowej volkswagena. Litwinka przewoziła prawie 50 tys. sztuk białoruskich papierosów.

Więcej…

Litwin przewoził Syryjczyków i Jemeńczyków

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Dubeninkach zatrzymali do kontroli drogowej toyotę. W aucie podróżowało 5 nielegalnych migrantów. Cudzoziemcy przekroczyli granicę z Litwy do Polski.

Więcej…

Irakijczyk próbował ominąć kontrolę drogową

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Dubeninkach zatrzymali nielegalnych migrantów. Cudzoziemcy przekroczyli granicę z Litwy do Polski.

Więcej…

Można składać wnioski o "300 plus" do ZUS

Nowy rok szkolny już niedaleko, dlatego warto zaopatrzyć dziecko w przybory szkolne i książki. Pomocny w tych wydatkach jest program "Dobry Start". Warto już teraz pomyśleć o złożeniu wniosku. Ważny jest termin jego złożenia, bo od daty wysłania dokumentu zależy, kiedy otrzymamy świadczenie.

Więcej…

Jeden się nie zmieścił, podróżował w bagażniku

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Gołdapi w trakcie kontroli drogowej ujawnili nielegalnych migrantów. Cudzoziemcy przekroczyli granicę z Litwy do Polski.

Więcej…

Nielegalni migranci zatrzymani

Funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali nielegalnych migrantów. Cudzoziemcy przekroczyli granicę z Litwy do Polski.

Więcej…

na sygnale

Świadek zakończył jazdę pijanego kierowcy

Bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa – to hasło powinno przyświecać każdemu z nas. Wczoraj jeden z mieszkańców widząc pijanego kierowcę natychmiast zareagował. Wyjął kluczyki ze stacyjki auta i powiadomił policję.

Więcej…

Podczas kontroli drogowej policjanci znaleźli narkotyki

24 września około godziny 23 policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali do kontroli pojazd, którego tor jazdy wydał się mocno podejrzany. W trakcie czynności kierowca i jego pasażer zachowywali się nerwowo.

Więcej…

Kliknął w link, podał dane, stracił pieniądze

Młodzieniec bez zastanowienia kliknął w link, który miał potwierdzać odbiór zapłaty za sprzedawaną przez siebie rzecz. Na stronie, która się otworzyła, podał dane logowania do swojego banku.

Więcej…

"Roadpol Safety Days" z udziałem gołdapskich policjantów

Z okazji obchodzonego 21 września Dnia Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, wczoraj policjanci z gołdapskiej drogówki prowadzili zwiększony nadzór na drogach naszego powiatu.

Więcej…

Mężczyzna stracił prawie 120 tysięcy złotych

Prawie 120 tysięcy złotych stracił starszy wiekiem mieszkaniec powiatu gołdapskiego, który padł ofiarą oszustów. Przestępstwa dokonano tzw. metodą „na pracownika banku”.

Więcej…

Wypadek z udziałem pieszej

Do wypadku doszło dziś po godzinie 14 na przejściu dla pieszych na ul. Wolności w Gołdapi. W jego wyniku 30-letnia kobieta trafiła do szpitala.

Więcej…

Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy

Mężczyzna mając blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie zdecydował się na jazdę motorowerem. Został zatrzymany przez innego kierowcę.

Więcej…

Wywróciła się ”gruszka” z betonem

Do bardzo groźnego zdarzenia doszło wczoraj w Linowie na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 651 z drogą powiatową w kierunku Przerośli. Wywróciła się ”gruszka” załadowana betonem. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Więcej…

Zderzenie samochodu z łosiem na DK65

Pod Kozakami łoś wbiegł wprost pod koła audi. W wyniku zderzenia nastoletnia pasażerka samochodu trafiła do szpitala. Kierowcy nic się nie stało.

Więcej…

16-latek zatrzymany na ucieczce z MOW

Nieletni uciekinier z młodzieżowego ośrodka wychowawczego nie cieszył się długo wolnością. Gołdapscy policjanci doskonale znali go z licznych wcześniejszych interwencji, co pozwoliło na szybkie zlokalizowanie miejsca ukrycia, a następnie na zatrzymanie chłopaka.

Więcej…

Miejscowy złodziej rowerów zatrzymany

W poniedziałek około godziny 22 do oficera dyżurnego gołdapskiej komendy zadzwoniła kobieta informując o kradzieży roweru. Był on pozostawiony przez jej syna na klatce schodowej jednego z bloków w Gołdapi.

Więcej…

Prowadził auto pod działaniem alkoholu i narkotyków

Wczoraj około godziny 11 w Gołdapi na ulicy Żeromskiego policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli audi. W trakcie czynności służbowych okazało się, że 28-latni kierowca nie powinien wsiadać za kierownicę.

Więcej…

Banie Mazurskie

Światowy Dzień Orderu Uśmiechu w szkole w Lisach

21 września obchodzony jest Światowy Dzień Orderu Uśmiechu. Z tej okazji do Szkoły Podstawowej w Lisach przybył pan Marian Stanisław Podlecki, nadleśniczy Nadleśnictwa Rajgród, który w 2017 roku został dziewięćset siedemdziesiątym trzecim Kawalerem Orderu Uśmiechu.

Więcej…

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w bibliotece

20 września to Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji do Gminnej Biblioteki Publicznej w Baniach Mazurskich zaproszona została grupa przedszkolna 3/4-latków z Publicznego Przedszkola Samorządowego w Baniach Mazurskich.

Więcej…

Jesień z poezją Marii Konopnickiej

Gminna Biblioteka Publiczna w Baniach Mazurskich zaprasza przedszkolaków, dzieci, młodzież i osoby dorosłe do udziały w gminnym konkursie recytatorskim pt. "Jesień z poezją Marii Konopnickiej".

Więcej…

Wrześniowa akcja krwiodawcza za nami

7 września w Banku Spółdzielczym w Baniach Mazurskich odbyła się akcja krwiodawcza zorganizowana przez Ochotniczą Straż Pożarną w Surminach.

Więcej…

"Narodowe Czytanie" w Żabinie

Lekturą tegorocznej odsłony „Narodowego Czytania” były romanse i ballady Adama Mickiewicza. 3 września czytaliśmy podczas odpustu parafialnego w parafii Narodzenia NMP w Żabinie.

Więcej…

W sobotę dożynki w Baniach Mazurskich

Gminne dożynki odbędą się w najbliższą sobotę w Baniach Mazurskich. Rozpoczną się o godzinie 13:00 mszą świętą w miejscowym kościele pod wezwaniem św. Antoniego Padewskiego. Następnie korowód dożynkowy przejdzie na stadion gminny, gdzie odbędzie się festyn.

Więcej…

W środę akcja krwiodawcza - zapraszamy!

Ochotnicza Straż Pożarna w Surminach zaprasza do udziału w pierwszej powakacyjnej akcji krwiodawczej. Odbędzie się ona w środę, 7 września w pomieszczeniach Banku Spółdzielczego w Baniach Mazurskich.

Więcej…

„Narodowe Czytanie” w Baniach Mazurskich

Wczorajszego przedpołudnia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Baniach Mazurskich odbyła się 11 edycja „Narodowego Czytania”.

Więcej…

Strażacy w Surminach mają nowy garaż

W sobotę w Surminach odbyło się uroczyste otwarcie nowo wybudowanego garażu dla potrzeb miejscowej OSP.

Więcej…

XI Barwy Kultury Ukraińskiej

20 sierpnia na w Baniach Mazurskich odbyły się XI Barwy Kultury Ukraińskiej. Celami festiwalu jak zawsze były promocja i kultywowanie kultury ukraińskiej, a także integracja mieszkańców gminy Banie Mazurskie, w której mieszkają Polacy i Ukraińcy.

Więcej…

z życia placówek oświatowych

Pożegnanie lata w SP5

Dziś w Szkole Podstawowej nr 5 w Gołdapi odbył się piknik ph. "Pożegnanie lata". Planowany był na przyszkolnym podwórku, ale ze względu na deszczową pogodę zorganizowany ostatecznie został w hali OSiR.

Więcej…

SP5 w programie promującym czytelnictwo

Biblioteka w Szkole Podstawowej nr 5 w Gołdapi została dofinansowana kwotą 15.000 złotych.

Więcej…

Lekcja muzealna z Zofią Nawrocką

16 września uczniowie klasy 1a i 2a ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich uczestniczyli w lekcji muzealnej przeprowadzonej w Izbie Regionalnej „Muzeum Ziemi Gołdapskiej im. M. M. Ratasiewicza”. Poprowadziła ją filatelistka Zofia Nawrocka.

Więcej…

Bezpieczna droga do szkoły

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi i posterunku w Dubeninkach kontynuują spotkania z uczniami szkół na terenie powiatu gołdapskiego w ramach akcji ph. „Bezpieczna droga do szkoły”.

Więcej…

„Dzień kropki” w przedszkolu

"Dzień kropki" to dzień odwagi, wiary we własne możliwości, wzbudzenia u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcania ich do tworzenia.

Więcej…

Szkolne spotkania z policją

Policjanci gołdapskiej komendy wraz z rozpoczęciem roku szkolnego spotykają się cykliczne w szkołach z uczniami, nauczycielami i rodzicami. Celem takich spotkań jest zapewnienie wszystkim bezpieczeństwa oraz utrzymanie porządku publicznego w placówkach oświatowo-wychowawczych.

Więcej…

Rozpoczęcie roku szkolnego w SP5

Po wakacyjnej przerwie o godzinie 9:00 uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Gołdapi spotkali się dziś w hali OSiR, aby rozpocząć nowy rok szkolny.

Więcej…

A w sercu ciągle Italia

W wyjeździe do Włoch w ramach programu Erasmus+ udział wzięło 25 nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 3.

Więcej…

Pięciolatki w sanepidzie

Pięciolatki z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Gołdapi były z wizytą w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gołdapi.

Więcej…

OHP zaprezentowało nastolatkom swoją ofertę

W połowie czerwca odbyły się dni otwarte Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Gołdapi oraz Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Gołdapi.

Więcej…

Mobilność SP3 w ramach programu Erasmus+

W ostatnim czasie w Szkole Podstawowej nr 3 promowaliśmy nasz udział w projekcie Erasmus+. Przed nami kolejny etap projektu, wyjazd kadry do Włoch.

Więcej…

„Magiczna moc bajek” w przedszkolu

Dzieci z grupy 5-latków C Przedszkola Samorządowego nr 1 w Gołdapi brały udział w Międzynarodowym Projekcie Czytelniczym „Magiczna moc bajek”.

Więcej…

Urząd Miejski w Gołdapi informuje

Burmistrz Gołdapi ogłosił drugi przetarg ustny ograniczony

Burmistrz Gołdapi ogłosił drugi przetarg ustny ograniczony do właścicieli nieruchomości przyległych na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, składającej się z działki oznaczonej numerem ewidencyjnym 381/44, położonej w Gołdapi przy ul. Wiosennej.

Więcej…

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do zbycia

Burmistrz Gołdapi podał do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonych do zbycia.

Więcej…

Umowa na przebudowę drogi dojazdowej podpisana

28 września burmistrz Gołdapi Tomasz Luto podpisał umowę na wykonanie zadania pt. "Przebudowa drogi dojazdowej przy budynkach Armii Krajowej 34 i 36 w Gołdapi".

Więcej…

Zmiana terminu losowania

Urząd Miejski w Gołdapi informuje, że nastąpiła zmiana terminu losowania numerów list kandydatów w wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej w Gołdapi.

Nastąpiła zmiana terminu losowania numerów list kandydatów.

Więcej…

Pamiętasz o budżecie obywatelskim?

Urząd Miejski w Goldapi przypomina, że trwa nabór propozycji zadań do budżetu obywatelskiego gminy Gołdap na rok 2023.

Więcej…

Ta inwestycja stała się kolejną atrakcją turystyczną

Urząd Miejski w Gołdapi przypomina dziś inwestycję, która niewątpliwie stała się kolejną atrakcją turystyczną Gołdapi.

Więcej…

Seniorzy pożegnali lato

Urząd Miejski w Gołdapi informuje, że 24 września członkowie gołdapskiego koła Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów spotkali się w lesie Kumiecie, by wspólnie pożegnać lato. 

Więcej…

XXX Cross Gołdapski za nami

Urząd Miejski w Gołdapi informuje, że pierwsze medale podczas XXX Crossu Gołdapskiego mieli przyjemność wręczyć burmistrz Gołdapi Tomasz Luto wraz z przewodniczącym rady miejskiej Wojciechem Hołdyńskim.

Więcej…

Informacja o numerze oraz granicach obwodu głosowania

Burmistrz Gołdapi podaje do wiadomości wyborców informację o numerze oraz granicach obwodu głosowania, wyznaczonej siedzibie obwodowej komisji wyborczej oraz możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej w Gołdapi.

Więcej…

Gołdap - Mazurski Zdrój poleca się na weekend!

Położona wśród lasów i jezior Gołdap jest świetnym miejscem na wypoczynek, a my jak zwykle mamy dla Was kilka ciekawych propozycji.

Więcej…