Lato w Uzdrowisku Gołdap dopiero się rozkręca, a bogaty program wydarzeń na nadchodzący weekend zachęca do wizyty. Zapraszamy do Gołdapi!

W sobotę (30 lipca) czeka nas dzień pełen wrażeń:

O godzinie 9:00 na plaży miejskiej coś dla miłośników siatkówki plażowej. Turniej II Edycji Gołdap CUP Kobiet. Biblioteka Publiczna w Gołdapi od godziny 10:00 zaprasza na kolejne spotkanie z książką w parku miejskim. Na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi o godzinie 11:00 rozpocznie się XI Turniej Piłki Nożnej im. Mirka Orłowskiego, a w sali widowiskowej Domu Kultury w Gołdapi o godzinie 18:00 Hybryda Kultur.

Niedziela (31 lipca) zapowiada się muzycznie. O godzinie 16:00 w parku miejskim odbędą się Warsztaty Tańca Tradycyjnego, a w sali widowiskowej Domu Kultury w Gołdapi o godzinie 18:00 rozpocznie się VIII Projekt Arboretum – edycja pt. „Gołdapś”. Będzie to kolejna odsłona autorskiego koncertu muzyki hybrydowej, inspirowanego muzyką tradycyjną oraz dziedzictwem kulturowym obszarów wiejskich dawnej Rzeczypospolitej. Po koncercie Projektu Arboretum Potańcówka Ludowa.

W poniedziałek (1 sierpnia) przy Pomniku Niepodległości obchody 78. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego i Koncert Niepodległości "Za Naszą i Waszą Wolność... Anno Domini 2022"

Zapraszamy.

Urząd Miejski w GołdapiOpublikowano na zlecenie Urzędu Miejskiego w Gołdapi.
Redakcja GOLDAP.INFO nie ponosi odpowiedzialności za formę i treść powyższej informacji.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!