Pamiętacie, że w gminie Gołdap od 2019 roku funkcjonuje program „Weterani są wśród nas – Gołdap Przyjazna Weteranom”, wspierający weteranów i weteranów poszkodowanych?
Czyniąc Gołdap Miastem Przyjaznym Weteranom, zależy nam na poszerzaniu istniejącej oferty.

Jest z nami już 16 podmiotów i instytucji. Dziękujemy!

Przypominamy o możliwości przystąpienia do programu "Weterani są wśród nas - Gołdap przyjazna weteranom", którego celem jest ułatwienie weteranom i weteranom poszkodowanym dostępu do atrakcji kulturalnych, sportowych oraz rekreacyjnych, a także możliwości korzystania z ulg finansowych w różnych podmiotach.

Do udziału w programie mogą przystąpić instytucje publiczne, podmioty komercyjne oraz organizacje pozarządowe, które w ramach świadczonych przez siebie usług będą realizować ulgi, preferencje lub świadczenia dla weteranów.

Serdecznie zapraszamy zainteresowane podmioty do współpracy.

To bardzo proste, wystarczy wypełnić formularz zgłoszenia podmiotu jako partnera programu. Formularz dostępny jest na stronie internetowej https://www.goldap.pl/pl/1639/0/goldap-przyjazna-weteranom.html

Wypełniony formularz prosimy dostarczyć do Punktu Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego w Gołdapi.

Zapraszamy do współpracy.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Wydziale Współpracy, Komunikacji Społecznej i Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miejskiego w Gołdapi, II piętro pokój 36, nr tel. 87 615 60 63

Urząd Miejski w GołdapiOpublikowano na zlecenie Urzędu Miejskiego w Gołdapi.
Redakcja GOLDAP.INFO nie ponosi odpowiedzialności za formę i treść powyższej informacji.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!