Do 15 grudnia potrwają KONSULTACJE SPOŁECZNE Projektu dokumentu: „Miasta dobrego życia 2030. Program rozwoju miast sieci Cittaslow województwa warmińsko-mazurskiego”.

Dobiegły końca prace nad projektem dokumentu "Miasta dobrego życia 2030. Program rozwoju miast sieci Cittaslow województwa warmińsko-mazurskiego". Został on dostosowany do zapisów krajowych i regionalnych dokumentów strategicznych odnoszących się bezpośrednio do funduszy Unii Europejskiej na lata 2021 - 2027 oraz do obowiązujących i projektowanych aktów prawnych dotyczących wdrażania wspomnianych funduszy. Wykorzystano w nim informacje i opinie pozyskane w trakcie konsultacji prowadzonych we wstępnej fazie przygotowań.

Jest to dokument, który pomóc może w sprawnej realizacji założeń rozwojowych gmin - członków Stowarzyszenia i dlatego ważnym jest, aby uzyskał on pozytywną aprobatę naszych lokalnych społeczności.
Dlatego też prosimy w imieniu Stowarzyszenia o ewentualne uwagi do zapisów programu w fazie ostatecznych konsultacji społecznych, najpóźniej do 15.12.2021

Tabelę z uwagami prosimy przesyłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą na adres Stowarzyszenia „Polskie Miasta Cittaslow”, ul. Piłsudskiego 32/11, 10-578 Olsztyn.

Formularz wraz z programem dostępny do pobrania na stronie Urzędu Miejskiego w Gołdapi: http://www.goldap.pl/pl/229/30889/konsultacje-spoleczne-miasta-dobrego-zycia-23-program-rozwoju-miast-sieci-cittaslow-wojewodztwa-warminsko-mazurskiego-.html

Urząd Miejski w GołdapiOpublikowano na zlecenie Urzędu Miejskiego w Gołdapi.
Redakcja GOLDAP.INFO nie ponosi odpowiedzialności za formę i treść powyższej informacji.