Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego od dziś w województwie warmińsko-mazurskim wracają obostrzenia.

Wczoraj odbyła się konferencja on-line Wojewody Warmińsko-Mazurskiego Artura Chojeckiego w towarzystwie Dyrektora NFZ w Olsztynie Andrzeja Zakrzewskiego oraz Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego Janusza Dzisko z burmistrzami, wójtami i starostami na temat omówienia sytuacji epidemicznej w naszym województwie. Wojewoda zaapelował o rzetelne przestrzeganie obostrzeń w celu opanowania zagrożenia i uspokojenia obserwowanego rozwoju zakażeń.

Drodzy Mieszkańcy, mając na uwadze bezpieczeństwo Nas wszystkich prosimy o przestrzeganie obostrzeń. Ważnym jest, by utrzymywać dystans społeczny, wychodzić z domu jedynie w sytuacjach niezbędnych, regularnie dezynfekować ręce, używać maseczek. Warto też często wietrzyć pomieszczenia, w których przebywamy.

Stosowanie się do zaleceń z pewnością przyczyni się do minimalizowania rozwoju zakażeń i zwiększenia bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców Gminy Gołdap.

https://www.gov.pl/web/uw-warminsko-mazurski/przedluzamy-zasady-bezpieczenstwa-do-14-marca-i-wprowadzamy-nowe-w-woj-warminsko-mazurskim

Urząd Miejski w GołdapiOpublikowano na zlecenie Urzędu Miejskiego w Gołdapi.
Redakcja GOLDAP.INFO nie ponosi odpowiedzialności za formę i treść powyższej informacji.