REKLAMA I OGŁOSZENIA - tel. 504-475-522

 

Przypominamy o naborze wniosków na dofinansowanie zadań w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Gminy Gołdap na rok 2021.

Każdy, kto ma pomysł na działanie profilaktyczne może złożyć wniosek o przyznanie środków finansowych na realizację takich projektów. Wszystkie dokumenty potrzebne do przystąpienia do naboru dostępne 👉 http://bip.goldap.pl/pl/1558/0/wnioski-i-ogloszenia.html

Wnioski z załącznikami należy do poniedziałku 18.01.2021 r. dostarczyć do Urzędu Miejskiego w Gołdapi (wrzucić do skrzynki umieszczonej przed wejściem do budynku), wysłać pocztą lub przesłać skan pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - w każdym przypadku decyduje data wpływu.

Programy rekomendowane przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, które w dużym stopniu mogą ułatwić realizację działań w ramach profilaktyki uzależnień dostępne są na stronie: http://www.parpa.pl/.../rekomendowane-programy...

W przypadku pytań można kontaktować się z Małgorzatą Tobolską, tel. 87 615 60 34 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Urząd Miejski w GołdapiOpublikowano na zlecenie Urzędu Miejskiego w Gołdapi.
Redakcja GOLDAP.INFO nie ponosi odpowiedzialności za formę i treść powyższej informacji.