"Festiwal Zdrowia” to impreza promująca zdrowie organizowana w jedynym w województwie warmińsko-mazurskim uzdrowisku Gołdap. Festiwal ma na celu propagowanie zdrowych nawyków żywieniowych, ma zachęcać do pracy nad sobą i dbania o swoje ciało. Tegoroczna edycja przypada w jubileuszowym dla Gołdapi roku 450 – lecia nadania praw miejskich.

W związku ze stanem epidemii, nie możemy przeprowadzić „Festiwalu Zdrowia” w tradycyjnej formie. Nie spotkamy się 6 czerwca na imprezie plenerowej przy Mazurskich Tężniach Solankowych, ale nie poddajemy się. Kolejną edycję imprezy promującej zdrowy tryb życia, połączoną z prelekcjami, możliwością poznania nowości leczniczych, spa i wellness oraz całą strefę zdrowia i ruchu przenosimy do internetu. Przygotowaliśmy wirtualną formę festiwalu, która będzie polegała na publikacji 6 czerwca, na portalach społecznościowych Urzędu Miejskiego w Gołdapi, Domu Kultury, Biblioteki Publicznej i Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi prezentacji, występów itp. inicjatyw związanych z tematyka zdrowotną.

Zapewniamy, że będzie zdrowo, energetycznie i nikt w tym dniu nie będzie narzekał na nudę!

Urząd Miejski w GołdapiOpublikowano na zlecenie Urzędu Miejskiego w Gołdapi.
Redakcja GOLDAP.INFO nie ponosi odpowiedzialności za formę i treść powyższej informacji.

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading