14 maja w Urzędzie Miejskim Burmistrz Gołdapi Tomasz Rafał Luto podpisał umowę na realizację zadania inwestycyjnego pn. Termomodernizacja Szkoły Podstawowej Nr 1 w Gołdapi – część I – branża budowlana, realizowanego w ramach projektu pn.: „Zwiększenie efektywności energetycznej w budynkach Szkół Podstawowych Nr 1 i 2 w Gołdapi”.

Prace objęte zakresem umowy obejmować będą m.in. wymianę pokrycia dachowego i ocieplenie dachu budynku głównego, ocieplenie ścian zewnętrznych sali gimnastycznej i łącznika , ocieplenie i izolacje pionowych ścian fundamentowych poniżej poziomu terenu budynku głównego,wykonanie opaski zewnętrznej.

Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020. Koszt realizacji inwestycji to 360 288,64 zł.

Urząd Miejski w GołdapiOpublikowano na zlecenie Urzędu Miejskiego w Gołdapi.
Redakcja GOLDAP.INFO nie ponosi odpowiedzialności za formę i treść powyższej informacji.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading