KOMUNIKAT OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W GOŁDAPI

Od poniedziałku 23 marca 2020 r. zmieniają się zasady funkcjonowania Ośrodka Pomocy Społecznej w Gołdapi, który do odwołania będzie nieczynny dla interesantów.

Zmiana sposobu funkcjonowania Ośrodka Pomocy Społecznej w Gołdapi wynika z aktualnej sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa na terenie Polski.

Nie oznacza to, że pracownicy nie będą wykonywali swoich obowiązków. Kadra będzie pracowała normalnie. Pracownicy będą realizowali obowiązki – tylko bez bezpośredniego kontaktu z interesantami.

Wszelkie dokumenty i wnioski będzie można złożyć elektronicznie bądź poprzez wrzucenie ich w zamkniętej kopercie do odpowiedniego pojemnika, umieszczonego przy wejściu do budynku od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 15.00. Prosimy również o podanie numeru telefonu kontaktowego oraz numeru rachunku bankowego, jeżeli taki Państwo posiadacie.

OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA KORESPONDENCJĘ ZŁOŻONĄ POZA WYZNACZONYMI GODZINAMI.

Kontakt z urzędnikami możliwy będzie w godzinach pracy ośrodka (7.15-15:15), telefonicznie pod numerami telefonów: 87 615 04 81, 601 522 723, mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Urząd Miejski w GoldapiOpublikowano na zlecenie Urzędu Miejskiego w Gołdapi.
Redakcja GOLDAP.INFO nie ponosi odpowiedzialności za formę i treść powyższej informacji.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading