KOMUNIKAT OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W GOŁDAPI

Od poniedziałku 23 marca 2020 r. zmieniają się zasady funkcjonowania Ośrodka Pomocy Społecznej w Gołdapi, który do odwołania będzie nieczynny dla interesantów.

Zmiana sposobu funkcjonowania Ośrodka Pomocy Społecznej w Gołdapi wynika z aktualnej sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa na terenie Polski.

Nie oznacza to, że pracownicy nie będą wykonywali swoich obowiązków. Kadra będzie pracowała normalnie. Pracownicy będą realizowali obowiązki – tylko bez bezpośredniego kontaktu z interesantami.

Wszelkie dokumenty i wnioski będzie można złożyć elektronicznie bądź poprzez wrzucenie ich w zamkniętej kopercie do odpowiedniego pojemnika, umieszczonego przy wejściu do budynku od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 15.00. Prosimy również o podanie numeru telefonu kontaktowego oraz numeru rachunku bankowego, jeżeli taki Państwo posiadacie.

OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA KORESPONDENCJĘ ZŁOŻONĄ POZA WYZNACZONYMI GODZINAMI.

Kontakt z urzędnikami możliwy będzie w godzinach pracy ośrodka (7.15-15:15), telefonicznie pod numerami telefonów: 87 615 04 81, 601 522 723, mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Urząd Miejski w GoldapiOpublikowano na zlecenie Urzędu Miejskiego w Gołdapi.
Redakcja GOLDAP.INFO nie ponosi odpowiedzialności za formę i treść powyższej informacji.

 

 


Znajdź nocleg

Booking.com

Wyszukiwarka