Urząd Miejski w Gołdapi prezentuje projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Gminy Gołdap na 2020 rok.

Tytuł projektu:

 • Dla większych i mniejszych - zwiększanie atrakcyjności sołectw Skocze Kozaki Górne Galwiecie.

Szacowany koszt:

 • 49 500 zł

Autorzy projektu:

 • Maciek Kordjak, Justyna Kowalczuk, Jan Brzozowski, Kazimierz Kazanecki

Lokalizacja projektu:

 • Sołectwo Kozaki Sołectwo Skocze Sołectwo Górne Sołectwo Galwiecie

Cele projektu:

 • Kulturalne i aktywne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Integracja poprzez sport i kulinaria różnych grup wiekowych.
  Udostępnienie narzędzi do aktywności towarzyskiej i zwiększanie atrakcyjności miejscowości.

Opis projektu:

 • Głównym założeniem projektu jest zamontowanie na terenach sołectw Kozaki, Skocze, Górne i Galwiecie 4 stelaży z huśtawkami na kilka stanowisk (5-6 stanowisk) oraz 4 pieców chlebowych i 4 grilli betonowych (po jednym zestawie huśtawka+piec+grill na każde sołectwo)

Uzasadnienie:

 • Huśtawki wielostanowiskowe zwiększą atrakcyjność placów zabaw w sołectwach, dadzą możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu i pozwolą wspólnie bawić się kilkorgu dzieciom naraz. Piece chlebowe i grille zaś pozwolą rozwijać zdolności kulinarne przy jednoczesnym zachowaniu tradycji, wzmocnią kontakty międzysąsiedzkie i uatrakcyjnią miejscowości.

Zakres projektu:

 • Projekt będzie ogólnodostępny i skorzystać będą mogli na jego realizacji wszyscy mieszkańcy gminy.

Ochrona środowiska:

 • Realizacja zaproponowanego projektu nie będzie miała negatywnego wpływu na środowisko.

 

 

Głosować można elektronicznie lub papierowo. W formie elektronicznej głos można oddać poprzez platformę http://www.Goldap.Budzet-Obywatelski.org. W formie papierowej można oddać głos osobiście z dokumentem potwierdzającym tożsamość w Punkcie Obsługi Mieszkańca w Urzędzie Miejskim w Gołdapi poprzez wypełnienie na miejscu dostępnej karty do głosowania. Głosowanie odbywa się poprzez wybrane jednego projektu do realizacji. Uprawniony mieszkaniec, niezależnie od formy głosowania może zagłosować tylko jeden raz.

Prawo udziału w głosowaniu mają mieszkańcy Gminy Gołdap.

Uwaga głosujemy w terminie: od 10 do 17 lutego!

6 lutego o godzinie 17.00 zapraszamy mieszkańców na spotkanie, które odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Gołdapi, podczas którego projektodawcy zaprezentują zgłoszone pomysły.

Wszystkie projekty przedstawimy Państwu w najbliższych dniach.

Urząd Miejski w GołdapiOpublikowano na zlecenie Urzędu Miejskiego w Gołdapi.
Redakcja GOLDAP.INFO nie ponosi odpowiedzialności za formę i treść powyższej informacji.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading