Urząd Miejski w Gołdapi prezentuje projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Gminy Gołdap na 2020 rok.

Tytuł projektu:

  • Międzynarodowy amatorski turniej bokserski oraz koncert.

Szacowany koszt:

  • 100 500 zł

Autor projektu:

  • Damian Szafran

Lokalizacja projektu:

  • Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gołdapi

Cele projektu:

  • Promocja Gminy Gołdap na arenie międzynarodowej. Popularyzacja Sportu w Gminie Gołdap. Dodatkowa atrakcja dla mieszkańców. Zachęcenie młodych ludzi do uprawiania sportu.

Opis projektu:

  • Międzynarodowy amatorski turniej bokserski wraz z koncertem znanego wokalisty i pokazami. Impreza transmitowana w regionalnej telewizji lub internetowej. Do udziału zostaną zaproszone reprezentacje różnych państw. Cała impreza będzie trwała 3 dni (3 sesje pojedynków, 2 w sobotę oraz finałowa w niedzielę). Odbędą się walki półfinałowe oraz finałowe. Impreza w całości będzie bezpłatna dla mieszkańców gminy Gołdap. Ilość miejsc będzie ograniczona, gdyż impreza będzie dobywała się na hali OSiR w Gołdapi. Większa ilość osób będzie mogła uczestniczyć niż jednorazowa taka impreza, ponieważ pierwsza sesja pojedynków odbędzie się w sobotę około godziny 10-11, następna popołudniowa i niedziela finały. Głównym założeniem jest szansa dla młodych sportowców z gminy Gołdap na lepszy rozwój, zachęcenie innych osób do aktywności fizycznej, promocja gminy Gołdap na arenie międzynarodowej oraz jest to kolejna trakcja w naszym mieście do spędzania wolnego czasu, impreza z której część środków wróci do budżetu gminy Gołdap (wynajęcie hali, noclegi OSIR, opłata Domu Kultury, wynajęcie pojazdu itp.).

Uzasadnienie:

  • od 2015 roku klub MUKS Husaria Gołdap organizuje cykliczną imprezę pt. "Gołdap Fight Night" od samego początku zainteresowanie tego typu imprezą jest bardzo duże, nie każda osoba może uczestniczyć w galach gdyż impreza jest biletowana ze względu na koszty organizacyjne, problemem również jest mała ilość takich wydarzeń w naszej gminie. Dodatkowa bezpłatna i podobna impreza do cyklu gal sportów walki jest kolejną atrakcją gdzie każdy mieszkaniec może wziąć udział i obejrzeć amatorskie pojedynki bokserskie jak nie na żywo to w telewizji regionalnej lub internetowej.

Zakres projektu:

  • Projekt jest ukierunkowany do wszystkich mieszkańców naszej gminy Gołdap. Skorzystać z tego może każda osoba która będzie chciała przyjść i zobaczyć całe wydarzenie bądź obejrzeć je w telewizji. Dużo osób nie może osobiście być na hali ze względu chociażby na małe dzieci, projekt da możliwość aby i Ci mieszkańcy mogli zobaczyć transmisje na żywo w TV bądź internecie.

Ochrona środowiska:

  • Nie ma wpływu.

 

 

Głosować można elektronicznie lub papierowo. W formie elektronicznej głos można oddać poprzez platformę http://www.Goldap.Budzet-Obywatelski.org. W formie papierowej można oddać głos osobiście z dokumentem potwierdzającym tożsamość w Punkcie Obsługi Mieszkańca w Urzędzie Miejskim w Gołdapi poprzez wypełnienie na miejscu dostępnej karty do głosowania. Głosowanie odbywa się poprzez wybrane jednego projektu do realizacji. Uprawniony mieszkaniec, niezależnie od formy głosowania może zagłosować tylko jeden raz.

Prawo udziału w głosowaniu mają mieszkańcy Gminy Gołdap.

Uwaga głosujemy w terminie: od 10 do 17 lutego!

6 lutego o godzinie 17.00 zapraszamy mieszkańców na spotkanie, które odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Gołdapi, podczas którego projektodawcy zaprezentują zgłoszone pomysły.

Wszystkie projekty przedstawimy Państwu w najbliższych dniach.

Urząd Miejski w GołdapiOpublikowano na zlecenie Urzędu Miejskiego w Gołdapi.
Redakcja GOLDAP.INFO nie ponosi odpowiedzialności za formę i treść powyższej informacji.

 

 


Znajdź nocleg

Booking.com

Wyszukiwarka