Rusza nabór wniosków do budżetu obywatelskiego na 2020 rok.

Od Ciebie i innych mieszkańców zależy, co chcecie zrobić w swoim otoczeniu, co jest najważniejsze i najpilniejsze. Może właśnie dzięki Tobie Gołdap zyska piękny zakątek z zielenią, nowe ławki, lepsze oświetlenie.
A może chcesz budowy nowego placu zabaw lub organizacji ciekawego wydarzenia? Opisz swój pomysł, wyceń go, zbierz poparcie i złóż projekt!

Kto może zgłaszać propozycje?

  • propozycje zadań do budżetu obywatelskiego może składać każdy mieszkaniec gminy Gołdap,
  • do formularza zgłoszenia wnioskujący dołącza listę poparcia do projektu, podpisaną przez co najmniej 20 mieszkańców gminy Gołdap.

Uwaga! Projekt zgłaszany w ramach budżetu obywatelskiego musi być ogólnodostępny, a w przypadku projektów inwestycyjnych – realizowany na terenie lub obiekcie będącym we władaniu gminy Gołdap.

Formularz zgłoszenia

Formularz zgłoszenia dostępny jest na stronie internetowej www.goldap.pl w zakładce ,,Budżet Obywatelski” oraz w Punkcie Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego w Gołdapi.

Wypełnione formularze zgłoszenia należy składać od 29 listopada 2019 r. do 7 stycznia 2020 r.:

a) listownie na adres: Urząd Miejski w Gołdapi, Plac Zwycięstwa 14,19-500 Gołdap, z adnotacją na kopercie ,,Budżet obywatelski”,
b) osobiście w Punkcie Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego w Gołdapi przy Placu Zwycięstwa 14,
c) mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w formie zeskanowanych oryginalnych dokumentów.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.goldap.pl oraz do kontaktu z Wydziałem Współpracy, Komunikacji Społecznej i Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miejskiego w Gołdapi. Informacji udziela Pani Urszula Glińska – tel. 87 615 60 63, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Urząd Miejski w Gołdapi
Opublikowano na zlecenie Urzędu Miejskiego w Gołdapi.
Redakcja GOLDAP.INFO nie ponosi odpowiedzialności za formę i treść powyższej informacji.


 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading