Burmistrz Gołdapi Tomasz Luto uczestniczył 25 września w inauguracji wojewódzkich obchodów Światowego Dnia Turystyki, która odbyła się w Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Podczas uroczystości z rąk Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustawa Marka Brzezina odebrał gratulacje za nagrodę główną, którą otrzymała Gołdap w konkursie EDEN na Najlepszą Europejską Destynację Turystyczną.

Specjalną nagrodę otrzymała Pani Sława Tarasiewicz za wieloletnie działania na rzecz aktywizacji społeczności lokalnej w ramach konkursu Agro-EKo-Turystycznego Zielone Lato 2019.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele branży turystycznej, przedsiębiorcy i samorządowcy.

Światowe Dni Turystyki zostały ustanowione z inicjatywy Światowej Organizacji Turystyki. W tym roku na całym świecie odbywają się pod hasłem „Turystyka i zatrudnienie - lepsza przyszłość dla wszystkich”.

Urząd Miejski w Gołdapi
Opublikowano na zlecenie Urzędu Miejskiego w Gołdapi.
Redakcja GOLDAP.INFO nie ponosi odpowiedzialności za formę i treść powyższej informacji.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading