Kolejne wyróżnienie dla gminy - tym razem w dziedzinie zdrowia. Działalność Gminy Gołdap w zakresie profilaktyki grypy została dostrzeżona na ogólnokrajowym forum. Otrzymaliśmy wyróżnienie "Lider w zakresie profilaktyki grypy" przyznane przez Fundację "Nadzieja dla Zdrowia" w ramach Ogólnopolskiego Programu Zwalczania Grypy.

Sezon jesienny 2019 będzie trzecim, kiedy mieszkańcy gminy Gołdap w wieku 65+ będą mogli zaszczepić się bezpłatnie przeciwko grypie. Brak choroby pozwoli uniknąć niebezpiecznych, szczególnie w starszym wieku, powikłań. Jak co roku, wystarczy zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego i zgłosić chęć przyjęcia szczepionki. We wszystkich punktach szczepień (dwa w Gołdapi i w Grabowie) szczepionki powinny być dostępne na początku października.

Przeciw grypie w 2017 roku zaszczepiło się 290 osób, w 2018 już 400 osób w wieku powyżej 65 roku życia.

Urząd Miejski w GołdapiOpublikowano na zlecenie Urzędu Miejskiego w Gołdapi.
Redakcja GOLDAP.INFO nie ponosi odpowiedzialności za formę i treść powyższej informacji.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading