Znamy już wyniki Budżetu Obywatelskiego 2019 Gminy Gołdap!

W poniedziałek, 18 lutego, zakończyło się głosowanie na projekty złożone w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Gołdap na 2019 rok. Trwało ono od piątku 8 lutego. Głos można było oddać w formie elektronicznej lub tradycyjnej. Głos elektroniczny trzeba było potwierdzić za pośrednictwem kodu sms. Tradycyjna forma głosowania wymagała osobistego stawiennictwa w Urzędzie Miejskim w Gołdapi.

Każdy głosujący mógł oddać jeden głos na wybrany przez siebie projekt. Na realizację wniosków zaplanowano w budżecie Gminy Gołdap 150 tys. złotych. Na projekt miejski przeznaczono kwotę 100 500,00zł, na projekt wiejski- 49 500,00zł.

Zwycięskim projektem w mieście okazał się projekt STWORZENIE NA OSIEDLU I TERENU SPORTOWO-REKREACYJNEGO (556), natomiast więcej głosów na terenie wsi zdobył projekt SIŁOWNIE ZEWNĘTRZNE WE WSIACH: SKOCZE, KOZAKI, GÓRNE, GALWIECIE (264).

W formie elektronicznej ważny głos oddało 1200 osób. W Urzędzie Miejskim głosowały 33 osoby. Wszystkie głosy zostały oddane prawidłowo, a ich suma wynosi 1233 głosy.

Zapraszamy do zapoznania się ze statystykami tegorocznego głosowania

https://goldap.budzet-obywatelski.org/wyniki

Urząd Miejski w Gołdapi


Opublikowano na zlecenie Urzędu Miejskiego w Gołdapi.
Redakcja GOLDAP.INFO nie ponosi odpowiedzialności za formę i treść powyższej informacji.

 

 


Wyszukiwarka

Loading