W piątek, 13 lipca, zakończą się konsultacje społeczne projektu uchwały mającej zmienić podział miasta Gołdap na osiedla. W czwartek, 12 lipca, o godz. 18.00 w sali nr 1 Urzędu Miejskiego w Gołdapi odbędzie się spotkanie z mieszkańcami dotyczące tej sprawy.

Konsultacje zostały zarządzone w związku z propozycją zmiany podziału miasta na osiedla przedłożoną przez 12 radnych Rady Miejskiej w Gołdapi. Pod projektem uchwały podpis złożyli: Janina Pietrewicz, Wioletta Anuszkiewicz, Zofia Syperek, Ryszard Wrzosek, Zbigniew Makarewicz, Józef Wawrzyn, Marian Mioduszewski, Jan Steć, Andrzej Pianka, Andrzej Murzyn, Zdzisław Janczuk i Kazimierz Kazaniecki.
Uwagi i propozycje rozwiązań można składać pisemnie w Punkcie Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego w Gołdapi na formularzu konsultacyjnym lub elektronicznie w formie skanu formularza konsultacyjnego wysłanego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szczegóły oraz formularz konsultacyjny znajdują się na stronie http://www.goldap.pl/pl/229/24334/spotkanie-konsultacyjne-w-sprawie-zmiany-liczby-osiedli.html

Urząd Miejski w Gołdapi


Opublikowano na zlecenie Urzędu Miejskiego w Gołdapi.
Redakcja GOLDAP.INFO nie ponosi odpowiedzialności za formę i treść powyższej informacji.

 

 

Wyszukiwarka

Loading