Rozpoczęły się konsultacje społeczne projektu uchwały mającej zmienić podział miasta Gołdap na osiedla. Konsultacje będą prowadzone od 2 lipca do 13 lipca 2018r.

Konsultacje zostały zarządzone w związku z propozycją zmiany podziału miasta na osiedla przedłożoną przez 12 radnych Rady Miejskiej w Gołdapi. Pod projektem uchwały podpis złożyli: Janina Pietrewicz, Wioletta Anuszkiewicz, Zofia Syperek, Ryszard Wrzosek, Zbigniew Makarewicz, Józef Wawrzyn, Marian Mioduszewski, Jan Steć, Andrzej Pianka, Andrzej Murzyn, Zdzisław Janczuk i Kazimierz Kazaniecki.

Uwagi i propozycje rozwiązań, które można składać pisemnie w Punkcie Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego w Gołdapi na formularzu konsultacyjnym lub elektronicznie w formie skanu formularza konsultacyjnego wysłanego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W ramach konsultacji zaplanowano również dwa spotkania z mieszkańcami. Odbędą się one 5 i 12 lipca w sali nr 1 Urzędu Miejskiego w Gołdapi. Początek obu o godz. 18:00.

Szczegóły oraz formularz konsultacyjny na stronie www.goldap.pl

 

Urząd Miejski w Gołdapi


Opublikowano na zlecenie Urzędu Miejskiego w Gołdapi.
Redakcja GOLDAP.INFO nie ponosi odpowiedzialności za formę i treść powyższej informacji.

 

 

Wyszukiwarka

Loading