Loading

W związku ze zgłaszanymi problemami dotyczącymi procedury głosowania w budżecie obywatelskim przypominamy, że do poprawnego oddania elektronicznego głosu niezbędne jest wypełnienie formularza oraz kliknięcie w link przesłany na podany adres.

Aby oddany głos został uznany za ważny, KONIECZNIE trzeba go aktywować klikając w link znajdujący się w mailu przesłanym przez system głosowania. Ta wiadomość, w zależności od ustawień skrzynki pocztowej może trafić np. do folderu gromadzącego spam, informacje niechciane, oferty handlowe itp. Należy ją odszukać ręcznie. Nadawcą wiadomości jest system Formularze.org. Tytuł maila z linkiem aktywacyjnym to Gmina Gołdap - weryfikacja adresu email.

Informujemy, że od dziś wszystkie przesłane linki są ponownie aktywne. Ich ważność wygaśnie z chwilą zamknięcia głosowania. Usunęliśmy limit 48 godzin, po którym link wygasał. Dlatego każdy, kto nie potwierdził oddanego głosu poprzez uruchomienie linku, MOŻE i POWINIEN to zrobić.

Jeżeli nie jest to możliwe, bo np. wiadomość z linkiem aktywacyjnym została trwale usunięta, prosimy o oddanie głosu w formie tradycyjnej w Punkcie Obsługi Mieszkańca.Opublikowano na zlecenie Urzędu Miejskiego w Gołdapi.
Redakcja GOLDAP.INFO nie ponosi odpowiedzialności za formę i treść powyższej informacji.