Loading
 
 
 
 

Trwają procedury konsultacyjne przewidziane przez ustawę o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym związane z przygotowywaniem przez gminę Gołdap zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Będzie ona dotyczyć terenów położonych w kwartale Gołdapi ograniczonym ulicami: Królewiecką, Armii Krajowej, Tatyzy i Jaćwieską. Obecnie obowiązujący dokument powstał ponad 20 lat temu i nie spełnia obecnych oczekiwań inwestycyjnych. Jego aktualizacja ma to zmienić.

Uwagi w formie pisemnej można składać w Punkcie Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego w Gołdapi w terminie do 5 lutego 2018r. Wniosek musi zawierać nazwisko, imię, nazwę i adres wnioskodawcy, określenie oczekiwań oraz oznaczenie nieruchomości, której dotyczy.

Równocześnie projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego jest konsultowany na potrzeby oceny jego oddziaływania na środowisko naturalne. Wnioski w tym zakresie można składać zgodnie z procedurą opisaną powyżej lub ustnie do protokołu u kierownika Wydziału Gospodarki Przestrzennej, Ochrony Środowiska i Nieruchomości (pokój nr 23), bądź za pomocą poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Opublikowano na zlecenie Urzędu Miejskiego w Gołdapi.
Redakcja GOLDAP.INFO nie ponosi odpowiedzialności za formę i treść powyższej informacji.