Loading

Burmistrz Gołdapi Tomasz Luto uruchomił konsultacje społeczne dotyczące projektu Programu współpracy Gminy Gołdap z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2018.

Program współpracy to kluczowy dokument określający zasady polityki realizowanej przez organ administracji publicznej wobec sektora pozarządowego. Co roku zapisywane są w nim priorytety dla działań współfinansowanych przez gminę Gołdap, a realizowanych przez organizacje pozarządowe.

Projekt programu został przygotowany w oparciu o zapisy regulujące współpracę międzysektorową w roku 2017 i znajduje się na stronie BIP gołdapskiego Urzędu Miejskiego. Można do niego zgłaszać uwagi w formie pisemnej w oparciu o specjalnie przygotowany formularz. Po wypełnieniu i podpisaniu przez osoby upoważnione należy go przesłać pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć osobiście do Punktu Obsługi Mieszkańców. Konsultacje trwają do 10 października br.
Opublikowano na zlecenie Urzędu Miejskiego w Gołdapi.
Redakcja GOLDAP.INFO nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższej informacji.